niedziela, 8 stycznia 2012

Oni zawsze płacą. Globaltestmarket i epanel.pl

Witam,
Dziś kolejny epizod z życia osoby wypełniającej ankiety. Jeżeli wypełniacie je w kilku firmach to z całą pewnością zdarzyło się wam, że odpowiedzieliście na całkiem dużo pytań a nie dostaliście żadnej kasy. Jako powód podawane jest najczęściej, że "ankietę wypełniła już wystarczająca ilość osób", "nie kwalifikujesz się do dalszej części" i tak dalej i tak dalej.
Aby zakwalifikować się do jak największej ilości ankiet niekiedy należy "ubarwić" trochę swoje życie i wyczuć o co chodzi firmie ankietującej. Np. kiedy pytają czy zamierzasz kupić auto nowe, czy używane odpowiedz nowe. Podobnie, jeżeli zapytają się Ciebie czy palisz papierosy odpowiedz, że tak i wybierz jakąś drogą markę.
Dobra ale dwie firmy globaltestmarket.com i epanel.pl płacą nawet jeśli nie zakwalifikujesz się do ankiety. W globaltestmarket płacą 5 marketpointów, co można szybko przeliczyć jako około 25 centów, natomiast epanel płaci w takim przypadku 20 groszy.


PS. Globaltestmarket nie płaci już (wrzesień 2014) za niewypełnione do końca ankiety. Dostaje się losy na loterię, czyli straszna kaszana.



Obrazków z epanelu nie zamieszczam. Dodam na sam koniec kilka słów o tolunie. Ogólnie nie chce mi się zdobywać punktów za aktywność. Koncentruję się na ankietach. Na tolunie akurat często nie kwalifikuję się do wypełniania co mnie wkurza. Natomiast jeśli ankieta z toluny jest kierowana do brainjuicera to kwalifikuję się niemal zawsze. Stosunkowo rzadko odpadam też z mysurvey.com.


2 komentarze:

  1. A ja właśnie czekam na wypłatę z epanel.pl od 50 dni i cisza. Na maile też nie odpowiadają, złodzieje!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam dokładnie ten sam problem, ani kasy ani odpowiedzi na maile

      Usuń

Ankietowe paździerze

Witam, jednak zdecydowałem się podzielić poprzedniego posta na dwa. Powód jest taki, że ankiety od opinionstage ładują się bardzo powoli. ...