niedziela, 8 stycznia 2012

Oni zawsze płacą. Globaltestmarket i epanel.pl

Witam,
Dziś kolejny epizod z życia osoby wypełniającej ankiety. Jeżeli wypełniacie je w kilku firmach to z całą pewnością zdarzyło się wam, że odpowiedzieliście na całkiem dużo pytań a nie dostaliście żadnej kasy. Jako powód podawane jest najczęściej, że "ankietę wypełniła już wystarczająca ilość osób", "nie kwalifikujesz się do dalszej części" i tak dalej i tak dalej.
Aby zakwalifikować się do jak największej ilości ankiet niekiedy należy "ubarwić" trochę swoje życie i wyczuć o co chodzi firmie ankietującej. Np. kiedy pytają czy zamierzasz kupić auto nowe, czy używane odpowiedz nowe. Podobnie, jeżeli zapytają się Ciebie czy palisz papierosy odpowiedz, że tak i wybierz jakąś drogą markę.
Dobra ale dwie firmy globaltestmarket.com i epanel.pl płacą nawet jeśli nie zakwalifikujesz się do ankiety. W globaltestmarket płacą 5 marketpointów, co można szybko przeliczyć jako około 25 centów, natomiast epanel płaci w takim przypadku 20 groszy.


PS. Globaltestmarket nie płaci już (wrzesień 2014) za niewypełnione do końca ankiety. Dostaje się losy na loterię, czyli straszna kaszana.Obrazków z epanelu nie zamieszczam. Dodam na sam koniec kilka słów o tolunie. Ogólnie nie chce mi się zdobywać punktów za aktywność. Koncentruję się na ankietach. Na tolunie akurat często nie kwalifikuję się do wypełniania co mnie wkurza. Natomiast jeśli ankieta z toluny jest kierowana do brainjuicera to kwalifikuję się niemal zawsze. Stosunkowo rzadko odpadam też z mysurvey.com.


2 komentarze:

  1. A ja właśnie czekam na wypłatę z epanel.pl od 50 dni i cisza. Na maile też nie odpowiadają, złodzieje!

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Mam dokładnie ten sam problem, ani kasy ani odpowiedzi na maile

      Usuń

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...