sobota, 21 lipca 2012

Imas online też płaci za otwarte ankiety.

Wprowadzamy naliczanie punktów za rozpoczęte ankiety! | IMAS OnLine | Badania internetowe. Płatne ankiety online, zarabianie przez internet

Pisałem już kiedyś o firmach, które płacą za otwarte ankiety. Nawet jeżeli zostaniemy wyeliminowani. Miło mi więc ogłosić, że do firm tych dołączył IMAS online.

Oto cytat z ich strony:

Od kwietnia tego roku wprowadziliśmy wynagradzanie za rozpoczęte ankiety! Stosowna informacja znajdzie się w zaproszeniach do badania.

Każda osoba, która choć raz zetknęła się z “odrzuceniem” przez ankietę z powodu rozmaitych warunków wie, że to mało przyjemna sytuacja. Niestety, takie właśnie są zasady profesjonalnych badań rynku – nasi klienci potrzebują do swoich badań rozmaitych osób różniących się od siebie. Czasem potrzebują posiadaczy psów, czasem osób w określonym wieku… I chociaż tłumaczymy, że nie ma co brać do siebie takiego typu “odrzuceń”, to jednak zdajemy sobie sprawę z tego, że nie jest to przyjemne.

Od tego miesiąca wprowadzamy więc pewną drobną rekompensatę za Waszą aktywność. W badaniach będzie można dorobić od 1 do 10 punktów za to, że się z badania odpada. Wielkość tej kwoty punktowej będzie ustalana na podstawie przewidywanego czasu trwania kwestionariusza rekrutacyjnego.

Pozdrawiam, niedługo kolejny raport o zarobkach.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...