poniedziałek, 20 października 2014

Płatne ankiety. Ask Gfk to naprawdę solidna firma.

Witam ponownie cały czas wypełniam dla was i dla siebie oczywiście ankietki w tym tygodniu miałem aż 3 wypłaty. Przyszedł mi bon Ticket Compliments z I-say. Myiyo wpłaciło 80 zł także na paypala. A w Ask Gfk zleciłem wypłatę 25 złotych w formie doładowania. W sumie było to już trzecie doładowanie z Gfk, czyli razem zgarnąłem 75 zł, wypełniając gdzieś 1/4 wszystkich ankiet, które mi przysyłali. Gfk oferuje także szereg innych nagród jak m.in kubki termiczne, koszulki, maszynki do golenia i wiele wiele innych. Ja zawsze wybierałem doładowania. Pozytywem firmy jest także to, że dostajemy punkty pocieszenia, za nie do końca wykonane ankiety (10 punktów). Muszę przyznać, że czasem pracując przy wypełnianiu płatnych ankiet postępuję tak, żeby mnie wywaliło i dostać punkty pocieszenia (tam gdzie są dostępne). Wielki szacun dla Ask Gfk. Polecam tę firmę. Poniżej dwa screeny.

Ask Gfk płatne ankiety sprawdzona firma opinie

Ask Gfk doładowanie telefonu T-mobile tak tak opinie

Jak stracić swoje całe (wirtualne) pieniądze w kilka dni?

Ostatnio poinformowałem was, że rusza konkurs inwestycyjny XTB. Oczywiście w konkursie wziąłem udział. Niestety rezultaty nie są zadowalające. Otóż w pewnym momencie, z początkowych wirtualnych 10 tys. Euro wykręciłem już 19 tys. Później było już tylko gorzej. Obecnie mam ok. 460 wirtualnych Euro i jedyne na co mogę liczyć to wygranie tableta za najlepszą inwestycję dzienną. Morał jest taki, że jeżeli marzy Ci się kariera tradera zastanów się kilka a najlepiej kilkanaście razy. Poniżej zrzut.


Pozycjonowanie bloga, jak mi idzie?

Jeżeli chodzi o najbardziej interesującą mnie frazę, zgadnijcie jaką :) to awansowałem z 31 na 21 miejsce ponadto polepszyły mi się wyniki z  długiego ogona, więc nauka opłaciła się. O dalszych postępach będę was oczywiście informował, zachęcam do zostawienia małego choćby komentarza i subskrybowania bloga. Aha mała dygresja dziś licznik wybił mi 70 tys. wyświetleń.

licznik wyświetleń na blogspocie
PS. 3 grudnia 2015, mam już 100 tys.  wyświetleń więcej, co jest skutkiem tego, że wpadłem do pierwszej piątki jeżeli chodzi o najbardziej mnie interesujące frazy a na niektórch frazach mam "number 1", w konkursach forexowych też idzie mi coraz lepiej....

4 komentarze:

 1. Ja na 6 nagród wymieniłem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Naprawdę solidna firma 4 doładowania na łączną kwotę 180 zł...a przy tym mogę się wypowiedzieć na jakiś temat ..lubię te wszystkie ankiety :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję ja tyle nie wyciągnąłem ale działam też w wielu innych panelach

   Usuń
 3. Nie ma kontaktu od kwietnia z ASK GFK,nie odpisują na maile,na ich facebooku ludzie piszą że nagród nie dostali,ciężko znaleźć te komentarze już bo dużo już GFK usunęło,moje też zostały usunięte,czyli firma upada.

  OdpowiedzUsuń

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...