sobota, 29 listopada 2014

Moja opinia i inne panele oferujące płatne ankiety

Witam was, właśnie dostałem 80 groszy od panelu badawczego moja opinia. Już miałem pisać na podstronie, żeby omijać tę firmę lecz póki co powstrzymam się od wydawania tak autorytarnej i jednoznacznej opinii. Jednakże firma ta to też nic specjalnego ankiety są bardzo, bardzo rzadko a kasa jest niewielka do tego brak jakiegokolwiek systemu poleconych nie zachęca do rejestracji.

moja opinia potwierdzenia przelewu paypal

100 wpisów na blogu - małe podsumowanie

Przepraszam, że piszę może trochę chaotycznie, ale pisać trzeba, w blogowaniu ch yba to jest najważniejsze, aby wpisy były regularne, szczere, pisane ze znawstwem lub pasją, a najlepiej połączyć te dwa czynniki. 100 wpisów w ciągu 3 lat i 3 miesięcy przełożyło się u mnie na niecałe 78 tys. odwiedzin, Ktoś może powiedzieć, że to strasznie mało, ale w ostatnich trzech miesiącach systematycznie poprawiałem swoje statystyki. Mam  nadzieję, że po napisania postu nr 150 będzie dużo więcej niż 150 tys. wyświetleń. Zresztą jak przekroczę magiczne 100 tys. to rezygnuję z  licznika bloggerowskiego i przechodzę w pełni na dane z google analytics. Za sprawą odpowiedniego pozycjonowania udaje mi się poprawiać wyniki kluczowych dla mojego bloga fraz. Poniżej wykres ilustrujący popularność bloga "płatne ankiety internetowe".


To na koniec jeszcze kilka słów o kolejnych ankietach.

Myiyo

W myiyo moje osiągi są całkiem całkiem mam już 14 tys. punktów, więc trzecia już wypłata zbliża się do realizacji. Niestety dużo ankiet z myiyo kończy się tak:

myiyo płatne ankiety

Cenne opinie

W cennych opiniach wypełniłem kolejne ankietki, w tej chwili obecnej mam już 20 zł z drugiej wypłaty, aby ją zrealizować trzeba mieć 50 zł:

cenne opinie

cenne opinie konto

Ipoll - dawniej surveyhead

W przeglądzie ankiet dałem już info, żeby dać sobie spokój z ankietami od ipoll, oni chyba nie zamierzają w ogóle wypłacić kasy.Qassa - najlepszy program do zarabiania w necie

O programie qassa pisałem już kilkukrotnie i będę pisał jeszcze wielokrotnie, bo to się po prostu opłaca. Za pozyskanie jednego  poleconego zyskujemy 8 zł, minimum do wypłaty to 50 zł. Z prostego rachunku wynika,że wystarczy nam 7 poleconych i w programie nie musimy robić praktycznie nic:) Nie muszę więc was zachęcać chyba do rejestracji?

qassa.pl zestawienie zarobków

To tyle na dziś, pozdrawiam i zachęcam do dyskusji.

6 komentarzy:

 1. Gratuluję wytrwałości zarówno w prowadzeniu bloga jak i odnośnie samych ankiet. Zawsze wydawało mi się, że te ankiety, to gra nie warta świeczki w sensie zarabiania pieniędzy w przeliczeniu na poświęcony czas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nikomu nie obiecuję łatwych zarobków, Sporo mogą zarobić osoby budujące sieci poleconych (choć i tu nie mam mowy aby się utrzymać z tego, dla reszty to raczej rozrywka z miłym finansowym prezencikiem raz na rok. Myślę też, że może to być niezła opcja dla osób zaczynających przygodę z zarabianiem w sieci.

   Usuń
 2. niestety Qassa nie działa we Francji i moim zdaniem jest to trochę dyskryminujące...

  OdpowiedzUsuń
 3. Z Mojej opinii nie dostałem jeszcze ani jednej ankiety, chociaż jestem tam chyba od roku, więc to żadne pocieszenie, że wypłacają pieniądze bez żadnego progu.
  Także myiyo jest zupełnie niewarte uwagi. Ankiety zdarzają się niezwykle rzadko, maksymalnie 1-2 w roku, a punktów za polecanie też nie doliczają, bo polecony musi wziąć udział w ankiecie, której też nie dostaje.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem kasę z mojej opinii, ale nie jest to mój ulubiony portal, a z myiyo jest kasa jak się zdobędzie minumum 20-30 poleconych

   Usuń
 4. Zapraszam do firmy clixsense. Tutaj jest dużo klikania i ankiet. Wypłatę jestem w stanie uzbuerać co miesiąc.
  http://www.clixsense.com/?3909739
  Zapraszam

  OdpowiedzUsuń

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...