środa, 3 grudnia 2014

Inbound marketing - infografika

Witam, dziś tylko infografika z zakresu szeroko rozumianego marketingu internetowego. Wiem, że na stronie tematycznej o tak wąskiej niszy, zbaczanie z głównego tematu może być trochę ryzykowne. Ale sami wicie rozumicie, blog to blog, a nie żaden tam portal. Wszystkich zainteresowanych ankietami internetowymi zapraszam do czytania wcześniejszych i późniejszych postów. Jeśli podoba wam się ta grafika to lajkujcie i szerujcie.


What is Inbound Marketing by Target Latino

Myślę, że najistotniejsze jest zdanie z końcówki: Content marketing nie funkcjonuje w próżni. Trzeba zintegrować go z optymalizacją strony, marketingiem mailowym, mediami społecznościowymi i innymi strategiami marketingowymi (tłumaczenie bardzo luźne).

 źródło: Target Latino

2 komentarze:

  1. Infografika trafnie obrazuje główne założenia Inbound Marketingu. Ta strategia marketingowa często nazywana jest strategią przyszłości. Główny sukces opiera się na podejmowaniu takich działań w sieci, by potencjalni klienci samodzielnie odnaleźli to, czego szukają.

    OdpowiedzUsuń

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...