czwartek, 4 lutego 2016

Zarabianie w sieci. Plany na 2016

Czas podnieść wyniki kochani. Inaczej tego nie osiągnę jak pisząc nowe posty. Jednak zanim podzielę się z wami moimi planami to zajmę się podsumowaniem poprzedniego roku.

2015 - rekordowy rok w moim zarabianiu w sieci

Miniony rok był pod wieloma względami rekordowy. Przede wszystkim rekordowy był ruch na blogu co można zobaczyć na screenach zamieszczonych poniżej. Ponadprzeciętne były także dochody. Wyróżniała się tutaj qassa (piszę tu w czasie przeszłym, bo program ma jakieś dziwne problemy ze zliczaniem punktów, o szczegółach poformuję was w najbliższym czasie.płatne ankiety blog

Plany na 2016. Skupiam się na najlepszych ankietach dostępnych w sieci

Kochani myślę, że nikt nie jest w stanie samodzielnie przetestować dokładnie wszystkich paneli. Dlatego w najbliższym czasie skupię się na kilku najlepszych według mnie panelach. Być może uda mi się też nawiązać kontakty teksty ze strony moich użytkowników. W każdym razie 2016 rok wygląda bardzo obiecująco. 

5 komentarzy:

 1. 5,5 UU miesięcznie jest na screenie. 9600 odsłon jest na screenie. moim zdaniem całkiem nieźle.

  OdpowiedzUsuń
 2. pozdrawiam oszustów

  OdpowiedzUsuń
 3. Polecam autorowi moje zestawienie. Obecnie korzystam z 12 paneli. W razie pytań komentuj albo pisz na maila.

  http://respectyourmoney.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. Jestem Doktorem Michaelem Baldwinem z Iowa Luterański Szpital, dałem mi szansę, aby kierownictwo szpitali reklamowało w Internecie, jak pracujemy i że zaczęliśmy od nowa na rok zakupu narządów ludzkich, np. Nerki, jeśli jesteś poza zainteresowani sprzedażą nerki, proszę nie wahaj się skontaktować ze szpitalem pod poniższym adresem e-mail: Szpital w luteranie w Stanach Zjednoczonych jest specjalistą w dziedzinie chirurgii i jako dawca nie ma w tym ryzyka, płacimy dobrą sumę pieniędzy i jesteśmy z siedzibą w Iowa USA.
  I to jest nasz e-mail:
  iowalutheranhospital@gmail.com
  Możesz też się z nami skontaktować na cosapp +1 929 281 1248

  OdpowiedzUsuń

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...