wtorek, 16 sierpnia 2016

Recenzja wymiany walut na platformie kantoru internetowego Rkantor.com (wpis inspirowany)

Internetowe kantory w dalszym ciągu należą do najszybciej rozwijających się produktów finansowych. Muszę się przyznać, że przez długi czas nie za bardzo wierzyłem w zasadność wymiany walut w internecie. Przekonały mnie 2 czynniki: oszczędność czasu i lepsze niż w "analogowych" kantorach kursy. Konkurencja na rynku jest spora. W niniejszym wpisie opiszę ofertę kantoru internetowego Rkantor.com.

Bezpieczeństwo

Jeżeli chodzi o wszelkie usługi internetowe to najważniejsze jest dla mnie bezpieczeństwo transakcji. Rkantor jest związany z bankiem Raiffeisen POLBANK, który według mojej opinii w jakości obsługi klienta nie ma sobie równych pozostawiając w tyle: Pekao S.A., PKO BP, BZ WBK, Credit Agricole, Getin i Alior. W skrócie: sieciowy kantor prowadzony przez renomowany  bank zwiększa poczucie bezpieczeństwa.Ciekawe funkcje

Żeby korzystać z usług Rkantor nie musimy posiadać konta walutowego, ponieważ wymienioną walutę można odebrać w jednym z oddziałów Raiffeisen POLBANK.

 W Rkantorze możemywymieniać funty, franki szwajcarskie dolary i oczywiście euro. Wpłaty możemy dokonać w oddziale lub przelewem Bardzo interesujące są możliwości wypłat. Gotówkę można, jak już wspomniałem można wypłacić w oddziale, drugim sposobem jest przelew na mail, kolejna opcja to przelew na rachunek bankowy, mniej oczywistą metodą jest wypłata pieniążków w... bankomacie popularnej sieci Euronet.Rkantor ma niskie spready. W tej chwili jest aktywna promocja , dzięki której za rejestrację w Rkantorze możemy wymienić 1000 jednostek danej waluty bez spreadu.
Ciekawą opcją dla wszystkich spłacających kredyty w walutach obcych jest Harmonogram spłat kredytu, dzięki któremu można ustawić zlecenie automatycznej spłaty raty kredytu. Warto też zwrócić uwagę na możliwość wymiany wymiany po korzystnym dla nas kursie (wymiana następuje w momencie gdy kurs osiągnie korzystny dla nas kurs)
Dla kogo?

Kantory internetowe są dla wszystkich, którzy chcą wymienić większą ilość waluty. Przede wszystkim dla turystów udających się za granicę, dla osób zarabiających za granicą, dla firm oraz osób mających kredyty w obcej walucie.

Co wy sądzicie o kantorach internetowych? Jakie macie doświadczenia w tym zakresie?

3 komentarze:

  1. Dziękuję za dobre opracowanie :) Pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. Krótki, konkretny i napisany w fajny sposób post :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Polecam platforme reklamowa która dzieli się zyskami ze swoimi użytkownikami. Twórcą PaidVerts jest Joel William Cook który od kilku lat posiada portal imwestycyjny MyTrafficValue. Platforma PaidVerts powstała 1 kwietnia 2014 roku i działa do dnia dzisiejszego i jest co ważne jest w 100% wypłacalna. Wypłaty dochodzą najczęściej w ciągu kilku godzin. Platforma reklamowa PaidVerts działa na zasadzie dostarczania paczek reklamowych do użytkowników systemu - wartość oglądanej reklamy zależy do tego jakie aktualnie reklamy są w systemie oraz jaki poziom wiarygodności mamy dla systemu. Wiarygodność zyskujemy dzięki punktom Bonus Ad Points (w skrócie BAP). Mając bardzo wysoką wiarygodność - możemy otrzymać reklamę o wartości nawet $200.Oto link do rejestracji https://www.paidverts.com/ref/jacek11

    OdpowiedzUsuń

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...