poniedziałek, 15 kwietnia 2013

Mobrog płaci

Witam,
o firmie mobrog pisałem już kilka razy m.in. dlatego że nazwa ta kieruje około 90% ruchu na moim blogu. Warto więc zająć się, tematem, który interesuje moich czytelników. Zastanawiałem się: ile minie czasu zaczym wypłacą mi pieniądze, jeśli wypłacą je w ogóle. Dobrze nie będę owijał w bawełnę tylko napiszę, że po wypełnieniu kilku ankiet chyba 7, "dochrapałem" się do magicznych 10 złotych i dałem polecenie wypłaty. Pieniążki błyskawicznie znalazły się na moim koncie paypal i teraz czekam tylko na wypłatę z paypal do banku.

Poniżej screeny

3 komentarze:

 1. Teraz podnieśli granicę wypłaty do 20 zł. Co więcej na moim koncie pojawiło się tajemnicze -10 zł, a moi poleceni nie dostają ankiet więc ja nie mogę powiększyć stanu mojego konta. To jakaś ściema jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mobrog to ściema. Nie da się tam zarobić. Od marca 2013 zarobiłam 0 PLN. Owszem dostałam kilka ankiet, ale za kazdym razem po odpowiedzeniu na kilka pytań ankieta sie niespodziewanie kończy (nie są to pytania screeningowe! tylko na dany temat).
   Na innych portalach w tym okresie uzbierałam minimum na wypłatę.

   Usuń
 2. mam tam do wypłaty ponad 20 zł ale każą potwierdzić transakcję na pay pal. Uzywam PP od lat ale jakoś nigdy nic nie musiałem potwierdzać zresztą za diabła nie wiem jak, do mbrog jakoś nie mam tez maila czy innego kontaktu

  OdpowiedzUsuń

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...