środa, 18 września 2013

Zarabianie na ankietach dzięki poleconym.

Mój dzisiejszy wpis łączy ze sobą merytorycznie dwa główne działy mojego bloga. Zarabianie na [usunięty fragment] jest możliwe w zasadzie jedynie dzięki budowie sieci poleconych. Choć można próbować i bez tego. Jeśli chodzi ankiety to jesteśmy zdani głownie na samych siebie.

A gdyby tak połączyć ogień z wodą?


Umożliwiają to nam dwa panele: myiyo.com i marketagent. O obu panelach wspominałem już kilkakrotnie m.in we wpisie dotyczącym [usunięty fragment] Dzisiejszy wpis chciałbym poświęcić specjalnie specjalnie tym dwóm firmom. Oba panele zapraszają mnie do wypełniania ankiet stosunkowo rzadko. Jeżeli już są ankiety to dobrze płatne i rzadko też są odrzucane na samym końcu. Piszę o tych firmach, bo ostatnio idzie mi coraz lepiej.Dobrze, więc żeby nie przynudzać zamieszczę kilka zrzutów z ekranu.

Myiyo.com

Firma ta jest w tej chwili moim numerem 1. jeśli chodzi o zarabianie dzięki poleconym.


Na sam początek widok ogólny. Jak widać do wypłaty potrzebne jest 20 000 punktów, które mają równowartość 20 Euro.


Jak widać na obrazku powyżej. Dzięki poleconym zarobiłem więcej niż dzięki samodzielnie wypełnionym ankietom. Co więcej jeżeli kolejnych 13 poleconych wypełni, choć jedną ankietę dostanę 6500 punktów, czyli 6,5 Euro, nieźle co? Czy muszę wasz jeszcze przekonywać, że warto się rejestrować w tym panelu:). Wszystkim tym, którzy już to zrobili chciałbym z serca podziękować.

Marketagent.com


Z Marketagent wypłaciłem już kiedyś na paypala 2,1 Euro i myślę, że niedługo będzie kolejna wypłata:). Zaletą jest niska kwota minimalna do wypłaty wynosząca właśnie 2 Euro. Za jednego poleconego, który wypełnił choć jedną ankietę otrzymujemy kwotę 1 Euro.Wadą panelu jest to, że ankiety, choć stosunkowo dobrze płatne są publikowane bardzo rzadko. Poniżej wyciąg z mojego konta w marketagent.


No i tradycyjnie już zachęcam do rejestracji i dziękuję tym którzy już to zrobili.

[Usunięty fragment]  czyli Bitcoiny dla mas:)

Teraz, też już tradycyjnie, coś z zupełnie innej beczki. O [usunięty fragment] pisałem już przy okazji  [usunięty fragment] . Zarobki może nie są przytłaczające, ale zaletą jest to, że są w bitcoinach, których kurs jest całkiem niezły (w chwili obecnej około 430 zł za 1 BTC). Oczywiście za [usunięty fragment]  dostajemy kwoty rzędu 0,00001 BTC ( z tym też różnie bywa, raz jest więcej, raz mniej). Ale jak to mówią: grosz do grosza a zbierze się kokosza:). Ostatnio na mój portfel bitcoin regularnie wpływają bitcoiny od anonimowego  poleconego. W tym miejscu wielkie podziekowania dla niego.
Czy muszę mówić, że nic nie stracicie rejestrując się w  [usunięty fragment]. Dla osób, które nie wiedzą nic o bitcoinach radzę  zajrzeć na tę stronę. Ogólnie dzięki aktywności w obu programach mam 0, 024 BTC co stanowi równowartość około 10 złotych. Ogólnie radzę się zapoznać z zarabianiem w bitcoinach i szerzej tą kryptowalutą, bo sprawa albo okaże się klapą, albo strzałem w dziesiątkę. Ja stawiam na to drugie oczywiście.

[usunięty zdjęcie]

PS. Zrealizowałem czek z Globaltestmarket. 


Gdzieś w drugiej połowie sierpnia dostałem list z Kanady z czekiem o wartości 50 dolarów amerykańskich, za wypełnianie ankiet w Globaltestmarket.com. Z czekiem udałem się do baku PEKAO S.A,, który na całe szczęście jest moim macierzystym bankiem. Pani w okienku powiedziała mi bowiem, że żeby cokolwiek z nim zrobić muszę mieć konto (w necie są różne opnie, niektórzy piszą, że nie trzeba mieć konta realizując czek z zagranicy. W każdym bądź razie wśród polecanych banków do realizacji czeków z zagranicy wymieniane są właśnie PEKAO S.A. i Millenium). Wracając do tematu podpisałem kwity, zapłaciłem 20 zł. za przyjemność realizacji czeku i zostałem poinformowany, o tym, że muszę czekać 1,5 miesiąca. Wczoraj przeglądałem swoje konto bankowe, a tu miła niespodzianko na konto, zostało przelane 157 zł tytułem uznania czeku. Większość niestety już wydałem:(

PS. (22 września 2013)

Właśnie wypełniłem ankietę z marketagent za 190 punktów. Szczegóły na zdjęciu poniżej.


4 komentarze:

 1. Bez poleconych nie ma szans na zarobki. Pamiętam naście lat temu różne paid surveys - samemu nie było szans osiągnąć nawet progu wypłaty. Niemniej z grupą na drugim poziomie, liczoną np. w tysiącach, można było już całkiem ładnie zarobić. A najlepsze było, że w tym czasie przesyłali prawdziwe czeki, które tylko PKO i BPH realizował :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dzięki za komentarz, ale jak zdobyć tysiące poleconych?

  OdpowiedzUsuń
 3. Pewnie dzięki aktywnemu uczestnictwu w serwisach społecznościowych :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jest w tym coś złego?, nie piszę ludziom, że zarobią miliony na ankietach, a poleceni mają wybór mogą dziaałać albo dać sobie spokój.
   Dzięki za kom.

   Usuń

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...