sobota, 20 września 2014

Hiving pierwsze płatne ankiety

PS. Grudzień 2015 hiving to niestety ściema. Można wypełniać, wypełniać i wypełniać a zebrać 4000=4 zł potrzebne do wypłaty jest bardzo ciężko. Jednym słowem hiving to porażka. Obecnie polecam myiyo, students watch i future talkers.

Witam was ostatnio wspomniałem portalu hiving. Portal ruszył w lipcu, ja zarejestrowałem się w sierpniu. Póki co, jeżeli chodzi o pozycjonowanie fraz związanych z opiniami o tym portalu, to jest całkiem, całkiem nieźle. Firma przesłała mi zaproszenia do wzięcia udziału w trzech ankietach. Udało mi się wypełnić dwie. Zaletą ankiet w hiving jest, to,że nie są nużące, ale niestety wiąże się to z tym, że są stosunkowo, kiepsko płatne. Przechodząc do zalet można  dodać to, że minimum do wypłaty jest niskie i wynosi 4000 punktów = 4 zł. Kolejną zaletą jest możliwość budowy systemu poleconych. Kiedy twój polecony wypełni ankietę dostajesz, za każdym razem 1% jego zarobków.

Program Tell a Friend pozwoli Ci zdobyć dodatkowe punkty poprzez zaproszenie znajomych do internetowej społeczności Hiving. -Za każdym razem, gdy zaproszony przez Ciebie członek wypełni jedną z naszych Ankiet, otrzymasz procent punktów do niej przydzielonych. Nie wpłynie to naturalnie na liczbę punktów zebranych przez osoby wypełniające Ankietę. Nie ma żadnych ograniczeń, co do liczby osób przez Ciebie zaproszonych, a zatem im więcej tym lepiej!
Aby zaprosić znajomych do społeczności Hiving, przejdź do opcji Tell a Friend oraz wpisz ich adresy e-mailowe. Jeśli chcesz dotrzeć do szerszego grona odbiorców, nie wahaj się udostępnić link z zaproszeniem na różnych portalach społecznościowych.

Może 1% to nie wiele, ale wyobraźcie sobie, że zdobywacie poleconego, który ankietę wypełni 10 razy, brzmi lepiej.

Teraz powiem wam bez ogródek zachęcam was do rejestracji, w wym programie z dwóch powodów.

1. Program wydaje się ciekawą alternatywą dla innych paneli oferujących zarabianie  na płatnych ankietach internetowych.
2. Jest konkurs, jeśli z mojego polecenia zarejestruje się najwięcej poleconych, to zdobędę 20 000 punktów czyli 20 zł i satysfakcję, no to jak będzie, pomożecie?
Konkurs

Drodzy Paneliści,
Zapraszamy Was serdecznie na nasz oficjalny fanpage Hiving Polska i przypominamy o trwaniu naszego konkursu.
Panelista, który zaprosi największą liczbę znajomych w ramach programu Tell a Friend uzyska aż 20 000 punktów.
Nie czekajcie dłużej, konkurencja nie śpi! :-)
Z poniedziałkowym pozdrowieniem,
HIVING POLSKA


hiving płatne ankiety

TestMeeToo 

Zachęcam Was także do rejestracji w programie TestMeeToo. O szczegółach związanych z tym programem marketingu szeptanego będę was oczywiście informował na bieżąco

TestMeToo - dołącz do nas


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...