czwartek, 25 września 2014

Moja opinia o surveycompare.pl

Witam, dzisiaj opiszę swoje doświadczenia związane z surveycompare oraz podam alternatywy dla tej strony


Surveycompare


Powiem szczerze nie warto rejestrować się w tej firmie. Adresy paneli, które otrzymujecie w mailach, które przychodzą raz na kilka miesięcy, nie są żadną tajemnicą i można je łatwo znaleźć w internecie. Firma nie wysyła własnych ankiet, tylko jest swojego rodzaju routerem (zresztą bardzo dziwnym) dla paneli badawczych z prawdziwego zdarzenia. Podobna ściema to strona platneankiety.pl, która swoją wysoką pozycję zawdzięcza chyba jedynie dobrej nazwie domeny. Wysłałem tam zgłoszenie i przez kilka miesięcy nie otrzymałem żadnej oferty wypełnienia płatnej ankiety.

Alternatywy dla surveycompare

Ciekawą alternatywą dla surveycompare i ankiet w ogóle jest też program qassa Zarabia się podczas zakupów online. Do innych godnych uwagi ankiet zaliczam jeszcze myiyo, ariadnęstudents watch i future talkers.

Cupsell.pl zaprojektuj własną koszulkę i zarabiaj na niej

Ostatnio zainteresowałem się zarabianiem na cupsell.pl. Zarabianie dzięki tej platformie sprzedażowej opisałem tutaj oraz na moim drugim blogu we wpisie wyjaśniającym jak można zarobić na koszulkach. Generalnie nie ryzykujemy niczym, a zyskać można bardzo wiele. Zachęcam do rejestracji z mojego reflinka.


Kto jeszcze jest przede mną?

Muszę przyznać, że jestem wściekły. W dalszym ciągu interesujące mnie frazy są pozycjonowane nisko, choć od dwóch tygodni pracuję, aby zmienić sytuację w tym zakresie:). Zajmuję się  zarabianiem na płatnych ankietach już od trzech lat, i w temacie tym zęby zdrowie i mnóstwo czasu zjadłem. Nieskromnie uważam, że mój blog należy do pierwszej trójki stron prezentujących i sprawdzających firmy oferujące płatne ankiety w internecie. Oczywiście setki ludzi jest za mną w tej sztafecie (good), ale oprócz wartościowych jest przede mną jeszcze kilkanaście stron/ stronek śmieciowych, nieaktualnych. Sprawdziłem w narzędziach dla webmasterów, wszystko jest ok. Może jak założę comment luva, lub zacznę pisać więcej postów z odpowiednim i nie nachalnym zastosowaniem słów kluczowych, to podskoczę o kilka pozycji. Mam nadzieję, że za miesiąc wejdę do pierwszej piętnastki.


Postępy w pozycjonowaniu bloga

PS. 29 listopada 2015. Od opublikowania tego posta upłynęło wiele wody a i pozycje wzrosły:). Niezwykle pożyteczna dla mnie okazała się książka Michała Makaruka i Bartosza Danowskiego pt. Pozycjonowanie i optymalizacja stron WWW Ćwiczenia praktyczne  Książkę tę mogę polecić z czystym sumieniem wszystkim, którzy chcą wypozycjonować swojego bloga/stronę internetową.

PS II. 16 marca 2017 Mimo, tego, że w ostatnim czasie wyrosła mi konkurencja (życzę wszystkim powodzenia), to w dalszym ciagu blog nieźle się pozycjonuje. Wszystkiego wam nie napiszę, ale warto świadomie się pozycjonować, bez tego ani rusz!!!


surveycompare opinia

Pozdrawiam i zachęcam do wyrażania waszej opinii w komentarzach.


17 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za wulgaryzmy, jak mogłeś wtopić 20 patyków?, Hyip?

   Usuń
 2. polecasz jakieś polskie strony warte zainteresowania gdzie zaobie jako nastolatka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli zarabiasz sama to zawsze qassa, imas online, i say, smg/krc, milionów na tym nie zarobisz polecam zwłaszcza budowanie sieci poleconych w qassa, myiyo i marketagent

   Usuń
 3. POLECAM.........https://www.kubigo.pl/profil/zarejestruj-sie/id/28919/code/aabcec3c1485362/

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 5. Serdecznie polecam !

  http://studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=83247

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Studenstwatch jest dobry, potwierdzam

   Usuń
 6. Od którego roku życia można korzystać z i-say?

  OdpowiedzUsuń
 7. Polecam
  http://tmppoland.com/?ref=106251

  OdpowiedzUsuń
 8. polecam www.zaklikaj.pl, otrzymujemy nagrody za wykonywanie prostych zadań :)

  OdpowiedzUsuń
 9. http://www.clixsense.com/?8782083

  Polecam najlepsza strona na robienie ankiet i klikanie w reklamy. Zawsze wypłacają. Z wieloletnim stażem.

  OdpowiedzUsuń
 10. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 11. Przetwarzaj odpady plastikowe i zarabiaj
  https://recyclix.com/?id=69eda0ca040e56

  OdpowiedzUsuń
 12. Aaa...oco chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 13. http://studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=141809
  również polecam :)

  OdpowiedzUsuń

Ankietowe paździerze

Witam, jednak zdecydowałem się podzielić poprzedniego posta na dwa. Powód jest taki, że ankiety od opinionstage ładują się bardzo powoli. ...