piątek, 21 listopada 2014

Ankiety internetowe dla studentów i nie tylko

Wyszukując nowe panele internetowe natrafiłem na stronę students watch, studentem już nie jestem ale zarejestrowałem się.  Students watch, to jest ta sama firma co swpanel, więc nie wiem po co na jednej stronie zostało to sztucznie rozdzielone. Zaletą ankiet w studentswatch jest to, że ankiety są naprawdę krótkie i nie są w związku z tym meczące. W Students Watch zdobywamy dwa rodzaje punktów students points i social points, dla mnie godne uwagi są jedynie students points, tymi social bym w ogóle się zajmował. Poniżej fragment z ich FAQu

Ile trwa wypełnienie ankiety?
Długość ankiety zależy od tematyk, złożoności badania oraz udzielanych przez Ciebie odpowiedzi. Najkrótsze projekty trwają ok. 3 minut, bardziej złożone nawet do 30 minut. Pamiętaj, że cenimy Twój czas – im dłuższa ankieta, tym więcej punktów otrzymujesz za jej wypełnienie.
Jakie tematy poruszane są w ankietach?
Tematyka naszych badań jest niezwykle zróżnicowania. Wszystko zależy od potrzeb naszych Klientów, a w przypadku projektów społecznościowych – również od samych panelistów. W jednym badaniu możesz odpowiadać na istotne kwestie społeczno-polityczne, w innym możesz testować opakowania różnych produktów. W każdym badaniu najważniejsza jest Twoja opinia!
Czy muszę brać udział w każdym badaniu, do którego zostanę zaproszony(a)?
Udział w badaniach jest dobrowolny, jednak uczestnicząc w większej liczbie badań szybciej zwiększasz liczbę punktów na swoim koncie, które możesz wymienić na atrakcyjne nagrody lub gotówkę. Zachęcamy do udziału w każdym badaniu, ale Twoja ewentualna odmowa zostanie uszanowana i nie zostaną wyciągnięte żadne negatywne konsekwencje.
Jak często mogę otrzymywać zaproszenia do ankiet?
Liczba badań często podlega sezonowym wahaniom, które w znacznej mierze zależą od zapotrzebowania naszych Klientów. Średnia liczba zaproszeń na użytkownika miesięcznie będzie wahać się od 1 do 2 zaproszeń w ciągu miesiąca.
Częstotliwość zaproszeń zależy również od danych w Twoim profilu – często zaproszenia wysyłane są tylko do specyficznych grup użytkowników (np. 17 letnich heavy-userów danej marki). Wniosek z tego taki, że zawsze warto aktualizować swoje dane w profilu aby zwiększyć swoje szansę na zaproszenie do badania.
Myślę, że szczególnie interesujący jest fragment:

Jak mogę otrzymać wynagrodzenie?
Wynagrodzenie w postaci gotówki lub jako nagrodę możesz otrzymać po zebraniu 100 StudentsPoints, co odpowiada równowartości 50 PLN. Nie musisz wydawać swoich punktów od razu po przekroczeniu progu 50 punktów – sam decydujesz kiedy i w jaki sposób wymienić punkty. Oprócz nagród, możesz zakupić losy na loterii atrakcyjnych nagród losowanych co miesiąc. Pamiętaj – większa liczba nabytych losów oznacza większe szanse na wygranie nagrody! 
 Ja nazbierałem 10 students Points, więc mam 5 złotych, ajk na włożony przeze mnie nakład pracy uważam, że jest to całkiem niewiele.

Students Watch swpanel ankiety dla studentów printscreen

 Jest też program poleconych

Trochę dziwny, bo polecenie osób młodych otrzymujemy jedynie social points, a students points otrzymamy jedynie w przypadku rejestracji osób powyżej 40 roku życia.Poniżej macie zresztą prinscreen, gdzie jest to samo co napisałem:)

ankiety internetowe polecanie znajomych
Na  razie jest za wcześnie,, bym mógł polecić wam lub odradzić ten panel. Jak uzbieram kasę do wypłaty, to z całą pewnością podzielę się tym z wami.

Vivatic, czyli kolejne kilka słów o ankietach zagranicznych

W ostatnim wpisie poświęconym ankietom internetowym zza granicy , nie podałem informacji o firmie Vivatic. W sumie wiele nie straciliście, gdyż w moim przekonaniu, jeżeli nie zamierzacie budować systemu poleconych, to nie ma co się rejestrować w tej firmie, za pozyskanie poleconego otrzymujemy 2 funty angielskie, podobnie za samą rejestrację też mamy 2 funciaki. Firma ta mi wyglada na router ankiet i w zdecydowanej większości nie ma żadnych szans, aby się zakwalifikować. Być może Jeż jednak jednak chcecie się zarejestrować, bo mieszkacie w Anglii, lub budujecie system poleconych, to polecam zapisywać się tam za pomocą mojego reflinku.

Vivatic ankiety zagraniczne, zarabiaj w funtach na opiniach


To tyle na dziś, pozdrawiam , zachęcam do komentowania, zadawania pytań, lajkowania i dzielenia się moimi treściami gdzie tylko się da:)


2 komentarze:

 1. To jest jeden z kilkunastu paneli, w które warto się zaangażować aby dodatkowo zarobić.

  Wiem bo sam jestem w ponad 50 takich paneli i może 30 % z tego być mógł polecić Tobie

  W tym panelu możesz zarobić w ciągu 1,5 do 2 miesięcy 50 zł to zależnie od Twojego zaangażowania.

  Możesz zarabiać nie tylko wypełniając płatne ankiety, ale także polecając innym ten panel badawczy i aktywnie uczestniczyć w co miesięcznym konkursie który nagradza na najaktywniejsze 20 osób jeśli wygrasz to zarobisz 75 zł.

  Pozdrawiam Grzesiek (platne-ankiety.eu)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja również polecam StudentsWatch. Można dosyć szybko nazbierać minimum do wypłaty (50 zł) nawet bez prowizji za osoby polecone. Obsługa panelu i same ankiety są bardzo proste nawet dla początkujących panelistów.
  Pozdrawiam Marek
  (https://platneankietydlawas.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...