niedziela, 25 stycznia 2015

Płatne ankiety 2015 - jak zarobić?

PS. Qassa ma chwilowo problemy (techniczne?), póki co odradzam rejestrację w tym panelu (30.01.2016)

Witam, dawno nic już nie pisałem. Jeżeli chodzi o ankiety to wypełniam je cały czas tylko nie starczyło mi już czasu na blogowanie. Aby nie wyjść z wprawy postanowiłem opublikować kilka zrzutów z ekranu wraz z komentarzem. Mam nadzieję, że w 2015 roku uda mi utrzymać się wysoką pozycję mojego bloga jeżeli chodzi o niszę ankiet, ale jak to mówią pożyjemy to zobaczymy. Gotowi no garść nowych informacji i opinii? Lecimy.

Hiving

Z hivingiem wiązałem duże nadzieje. Teraz po kilku miesiącach widzę, że godziwej nagrody za wypełnianie ankiet się raczej nie uzyska. Wątpię, żeby ktoś wypełniał ankietki tylko z chęci "dzielenia się opinią z innymi". W każdym bądź razie są lepsze panele z ankietami w internecie, na których można lepiej zarobić.
hiving płatne ankiety

hiving opinie

I-say, dawniej ipsos

I-say to solidna firma. Tym razem jednak szybko wyrzuciło mnie z ankiety. Dostałem jednak punkty pocieszenia. Muszę przyznać, że bardzo lubię wszelkiego rodzaju "pocieszacze" przy ankietach.

I-say

Myiyo

Myiyo po prostu wymiata. Warunek jest jeden MUSISZ budować sieć poleconych. Bez tego jest trudno zebrać na pierwszą wypłatę. Ale z poleconymi robi się naprawdę ciekawie. Może nie uda się z tego polecieć na Majorkę, ale na wyjście do kina jak najbardziej.

myiyo punkty

Qassa i inne

Najwięcej kasy mam jednak z qassy (nawet nie czuję kiedy rymuję, he he). Nie są to ankiety, ale już niedługo czwarta wypłata. Na razie (od września) zarobiłem już 170 złotych. Opis zarabiania w tym programie znajduje się w poprzednich wpisach. Jeżeli chodzi o inne programy zarobkowe to jest nieco gorzej. Na programach partnerskich nie zarobiłem nic, ale dopiero uczę się tego wszystkiego i mam nadzieję, że już wkrótce pojawią się pierwsze profity.

Miłego zarabiania w sieci w 2015 roku. Nowicjuszy zachęcam do czytania przeglądu, a wszystkich do rejestracji z moich refów.

2 komentarze:

  1. Właśnie niedawno zacząłem się bawić w Qassa. Wszyscy zachwalają to trzeba spróbować :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Oj warto, warto w moej opinii qassa jest po prostu najlepszym programem do zarabiania w sieci

    OdpowiedzUsuń

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...