czwartek, 19 lutego 2015

Konkurs inwestycyjny. Futures Masters.

Witam, niejako tradycyjnie już na początku roku googluję sobie za konkursami inwestycyjnymi. Był konkurs "Skarbca" (tam zdobyłem nawet nagrodę, sztabkę o wadze 1 uncji srebra, choć wolałbym złoto), były dwa konkursy forexowe organizowane przez xtb, gdzie nie popisałem się i szybko zjeżdżałem do zera. Teraz czas na coś nowego.

Futures Masters


Konkurs ma na celu promocję inwestowania w/ za pomocą kontraktów terminowych. Muszę przyznać się, że jestem trochę tępy i nie do końca rozumiem funkcjonowanie tego rynku. Ale  w związku z konkursem można się trochę wyedukować. Organizatorzy zapewniają szereg materiałów. Ja  jako kompletny profan zarejestrowałem się i zleciłem pierwsze zlecenie (masło maślane) na zupełną pałę jak się okazuje. Nawet taka gra może przynieść całkiem pozytywne skutki. Chętnych zachęcam do rejestracji na stronie organizatora. Już wkrótce kolejne wieści ze świata płatnych ankiet i szeroko rozumianego zarabiania w sieci.
500 miejsce w rankingu i dodatnie saldo świadczą po prostu, że miałem farta. Nie róbcie nigdy tak z prawdziwymi pieniędzmi.

Pozdrawiam i zachęcam do komentowania


4 komentarze:

 1. "tam zdobyłam nawet nagrodę" - chyba zdobyłem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czujność zawsze w cenie, dziękuję bardzo za uwagę, już poprawiłem

   Usuń
 2. Nie wiem czy widziałeś taki projekt. Zarabianie na graniu w grę. Jest to świeży projekt a jak wiadomo w takich można na początku zawsze coś wyciągnąć :) Pozdrawiam -> http://captain-pearl.com/?referrer=szygorski

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powodzenia, ale ja w to nie wchodzę

   Usuń

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...