piątek, 21 października 2016

Hintwave - nowy panel z ankietami

Wynagrodzenie za ankiety w hintwave


Wynagrodzenie otrzymujesz za udział w ankietach wypełnianych za pośrednictwem  panelu badawczego. Stawka wynagrodzenia za każdą ankietę jest wyraźnie określona przed badaniem - zawsze to Ty decydujesz, czy chcesz wziąć w nim udział.

Wysokość wynagrodzenia zależy od ilości czasu poświęconego na wypełnianie ankiet. Jest ono obliczane zgodnie ze stawką w przybliżeniu 12-20 złotych za godzinę. Im więcej ankiet uda Ci się wypełnić, tym większa będzie gratyfikacja pieniężna.

Średnio za jedną ankietę możesz zarobić od 1 zł do nawet 12 zł!

Odpowiednia kwota jest dopisywana do Twojego konta po zakończeniu ankiety. Kiedy suma uzbieranych środków osiągnie limit 40 złotych, można wypłacić pieniądze - przy pomocy PayPal. Twoje dane bankowe pozostają tajemnicą.


Stan swojego konta i wysokość zgromadzonych środków pieniężnych możesz sprawdzić w każdej chwili! Wystarczy zalogować się do panelu użytkownika.

Niebawem wdrożona zostanie nowa funkcjonalność serwisu - za ukończone badania będzie można otrzymać również bezgotówkowe kupony na wybrane usługi i produkty.

Zachęcam do rejestracji się w tym panelu!

hintwave

14 komentarzy:

 1. Witam! Mam pytanie... W jaki sposób mam rozliczyć podatkowo te dochody wypełniając pit online 2017? Otrzymuję do domu PIT na początku roku i normalnie rozliczam go w PIT zbiorczym? Pozdrawiam serdecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Tak cudownie Jestem pod wrażeniem pomysłu.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dwa dni temu ssię zarejestrowałem. Od tego czasu dali mi do wypełnienia jedną ankietę za podobno 85 groszy. Inne ankiety się nie pojawiają. No cóż, wiedziałem, że wielkiej kasy to z tego nie będzie ale przez dwa dni to ja bym więcej zarobił z gitarą w przejściu podziemnym niż hihi... na tym portalu. No w każdym razie czekam. Może doślą jeszcze jakąś ankietę to za miesiąc kupię sobie długopis :-).

  OdpowiedzUsuń
 4. Zarejestruj się tutaj opłaca się szybko mozna uzbierac punkty ja jestem bardzo zadowolona http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=34933057

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z opinie.pl zarabia się/tylko trzeba pilnować w roku pkt/na koniec roku jaka by nie była suma trzeba ją wydać.

   Usuń
 5. Spotkałem się wcześniej z ankietami, które pozwalają nam zarobić niewielkie kwoty. Fajna sprawa aczkolwiek należy uważać i nie wchodzić pochopnie w takie rzeczy i czytać wszystko co jest napisane drobnym druczkiem :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam serdecznie,
  Zastanawiam się jak wygląda wycena wartości firmy typowo zajmującej się badaniami opinii publicznej poprzez sondy i ankiety.
  Czy ktoś może ma jakies informacje na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja widziałem jakiś czas temu ofertę pracowania przy przeprowadzaniu płatnych ankiet dla kilku sieci typu Carrefour, choć nie jestem pewien czy akurat ta sieć. Płacili 4 zł od przeprowadzonej ankiety, która liczyła ok. 20 pytań wraz z pytaniami otwartymi. Czy to odpowiednia stawka?

  OdpowiedzUsuń
 8. Niestety nie mam czasu chwilowo na takie ankiety ale powiem szczerze, że bardzo mnie to zainteresowało. Możliwe, że kiedyś spróbuję :)

  OdpowiedzUsuń
 9. A tam zarabiać, ważne aby też oszczędzać i to dużo oszczędzać tak jak to opisane tutaj http://oszczednosci.eu/2017/04/07/jak-oszczedzac-na-wynajmie-nawet-12000-zl-rocznie/

  OdpowiedzUsuń
 10. Hmm... Różnie to bywa. Opinie.pl akurat nie znam, ale mogę polecić www.badanie-opinii.pl - wypełniam i póki co się nie zawiodłem. Ankiety ładnie dopasowane do mojego profilu i raczej dość krótkie, zaproszenia do wypełnienia dostaję nawet kilkanaście razy na miesiąc, a i punkty do wymiany na pieniądze zbierają się szybko. Polecam!

  OdpowiedzUsuń
 11. Całkiem fajne są faktycznie stawki w tym panelu badania opinii klientów. Płatności za pomocą systemu PayPal też trzeba zaliczyć na pewno na plus. Wszak dzięki temu czas realizacji wypłaty znacznie się skraca :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Ciekawe tylko, że kilkakrotnie wypełniałam, a oni nie dopisywali mi pieniędzy. I nie ma z nimi żadnego kontaktu!!!

  OdpowiedzUsuń
 13. Hintwave- chyba najwięksi OSZUŚCI !!!

  OdpowiedzUsuń

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...