czwartek, 9 lutego 2017

Ankietowe paździerze

Witam,

jednak zdecydowałem się podzielić poprzedniego posta na dwa. Powód jest taki, że ankiety od opinionstage ładują się bardzo powoli. Powolna strona leci w wyszukiwaniach w dół, a tego chciałbym uniknąć.Jeżeli znacie jakąś darmową alternatywę dla opinionstage to dajcie znać. Ja tam całego internetu nie znam i ciągle uczę się nowych rzeczy. W odróżnieniu od głosowania na najlepszą ankietę (gdzie można  na raz wybrać aż 5 odpowiedzi), w głosowaniu na paździerz można wytypować jedynie 3 firmy/panele.

paździerz 2017Paździerze
Oczywiście w komentarzach można, a nawet należy dopisać, o co konkretnie chodziło. Możecie też nominować do tytułu paździerza 2017 firmę, której jeszcze nie ma na liście.
To tyle na dziś, zachęcam do głosowania i dzielenia się opiniami.

14 komentarzy:

 1. MOBROG to naprawdę tragedia, dostaję zaproszenie, klikam w nie szybciej niż minutę po otrzymaniu wiadomości i już jest zamknięte. Szkoda było rejestracji tam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Takie samo zdaniem mam o MOBROG jak poprzedni gość. Prawdziwa tragedia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Najgorszy? Długo by wymieniać.
  Prawie wszystkie panele od CINT, tzn. Future Talkers, Fakt 24, Opinea, Ideas, Opini-on, My panel base, Surveyo, Connect Polska i pewnie jeszcze wiele innych - bardzo mało ankiet, praktycznie wszystkie zamknięte.
  Następnie Mobrog, Market Agent, In your Opinion, Opinionbar, Świat Opinii - bardzo mało ankiet, na wypłatę trzeba zbierać pewnie kilkanaście lat.
  Kolejne, to Ariadna i GfK - tylko nagrody rzeczowe, mało interesujące, za to bardzo drogie, bo ankiet bardzo mało i nisko płatne.
  Jeszcze wisienka na torcie: Toluna - ankiety bardzo nisko płatne, a do tego w pakiecie do konta uzyskujemy dostęp do społeczności, którą moderują studenci w ramach bezpłatnych praktyk studenckich, pojawiający się raz na kilka miesięcy, w wyniku czego w społeczności zalągł się troll o pseudonimie Jadwiga Szczęśniak, używający kilkudziesięciu różnych kont, którego celem jest ciągłe prowokowanie kłótni i obrażanie innych użytkowników. Komedia.
  Byłbym zapomniał - jeszcze Panel Inzicht Continu Studie na Qassie - ankiety płatne po 50 groszy, ale wszystkie są zamknięte (nie mam pojęcia, po co w ogóle je przysyłają).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za opinię.Każdy głos jest cenny. A jaki według Ciebie jest najlepszy panel?

   Usuń
 4. W sumie to firmy umożliwiające wypełnianie ankiet są bardzo cwane, ponieważ ich zysk na reklamach jest ogromny. Użytkownik dostanie parę groszy, żeby się cieszył, a firma trzepie kokosy od reklamodawcy.

  OdpowiedzUsuń
 5. Osobiście nie przepadam za ankietami, ponieważ nie dają sensownego zarobku, a trzeba na nie trochę czasu poświęcić. Już lepiej zająć się copywritingiem seo, za który stawki są dużo sensowniejsze.

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzięki za kilka tych ciekawostek. Zapisuję!

  OdpowiedzUsuń
 7. Według mnie teraz naważniejsza w motoryzacji jest ekonomiczność danego samochodu. Producenci prześcigają się w nowinkach technologicznych często zapominająć o redukcji spalania auta, a potem celowo fałszują wyniki spalania. Przykładem dość głośnym był w ostatnich latach Volkswagen. Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 8. Qassa nie jest zbyt dobrym panelem ankietowym, ale lepsza niż Surveo.

  OdpowiedzUsuń
 9. Te wszystkie panele ankietowe to dla mnie jedna wielka ściema. Trzeba poświęcić sporo czasu na wypełnianie tych ankiet, a zyski z nich są bardzo niskie.

  OdpowiedzUsuń
 10. Dzień dobry, w imieniu właścicieli iWadi bardzo chętnie odpowiem na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące panelu czy ankiet online. Kontakt możliwy jest poprzez adres support@iwadi.pl. W naszej ocenie kwalifikacja "paździerze" jest niezasłużona :).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słusznie stwierdzone: "w naszej ocenie". Ta ankieta służy do tego, żeby ludzie korzystający z ankiet ocenili panele, zatem jeśli wskazują Państwa firmę jako "paździerz" to znaczy, że coś jest na rzeczy. Jakby to jedna osoba skrytykowała, to można się zastanawiać nad rzetelnością, ale z tego co widzę to trochę więcej osób nie przepada za Państwa ankietami.

   Usuń
 11. polecam sw panel 200 zlociszy za rok bez wiekszego wisilku jak sie zalapiesz na polecanie wycigniesz jeszcze wiencej jan wnek

  OdpowiedzUsuń

Ankietowe paździerze

Witam, jednak zdecydowałem się podzielić poprzedniego posta na dwa. Powód jest taki, że ankiety od opinionstage ładują się bardzo powoli. ...