Najlepsze ankiety. Głosowanie!

Poprzedni post wywołał małą dyskusję (i dobrze), ale pomyślałem sobie, że warto byłoby do niego dodać możliwość głosowania. Piszecie sporo o swoich rozczarowaniach. Chciałbym w tym miejscu podziękować za wszystkie komentarze. Druga ankieta pod spodem dotyczyć będzie najgorszych waszym zdaniem firm oferujących wypełnianie ankiet za pieniądze.Głosować można  w każdej z dwóch zamieszczonych ankiet na maksymalnie 5 paneli/firm. Proszę o uczciwość! Za wszelkie opinie i komentarze będę wdzięczny.
dobro i zło


Najlepsze ankiety

To tyle na dziś, zachęcam do głosowania i dzielenia się opiniami.
Komentarze

 1. Badanie opinii oraz Toluna sprawdzają się najlepiej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za głos. Na razie 18 lutego 2017 najwięcej głosów mają opinie.pl/ ale jest zdecydowanie za mało głosów by ankietę uznać za miarodajne. Zachęcam do głosowania i komentowania.

   Usuń
  2. Ten panel jest aktualnie numerem 1 na polskim rynku. Najwięcej ankiet i najlepszy program partnerski. Szybki przelew bankowy. Zarobki to kilkaset złotych miesięcznie:

   http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76606143

   Usuń
  3. Też oddaje głos za opinie.pl

   Usuń
 2. Szczerze mówiąc ja dziwię się firmom, które te ankiety oferują, ponieważ nie są one wiarygodne. Praktycznie nie ma osób, które wypełniałyby te ankiety szczerze, ponieważ każdy chce odbębnić je jak najszybciej, żeby robić kolejne dla kasy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mam pytanie związane z tematem. Czy można założyć konto na kilku stronach z ankietami czy są jakieś ograniczenia?
  Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można a nawet powinno się, jeżli chcemy cokolweik ugrać

   Usuń
 4. Dla mnie opinie.pl, nic nie robię, a zarabiam ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję. Zastanawia mnie dlaczego tak późno wszedłem w opinie.pl. To rzeczywiście doskonały program

   Usuń
 5. ClixSense - w miesiąc 15 dolarów. Tylko nie wiem jeszcze jak z wypłatą. Z Globaltestmarket przychodzi trochę ankiet. Z Opinii mało.

  OdpowiedzUsuń
 6. Płatne ankiety to wbrew pozorom całkiem ciekawe zajęcie. Może zarobek nie jest duży, ale w miarę cykliczny, jeśli trafi się na dobry panel konsumencki. No i pozwala wypowiedzieć się na interesujące tematy - kto wie, może któraś z moich opinii wpłynie na zmiany w ofercie choć jednego z kilku odwiedzanym przeze mnie sklepów wielkopowierzchniowych.
  A panel, z którym się zetknąłem to www.badanie-opinii.pl

  OdpowiedzUsuń
 7. Osobiście oddałem głos na portal Badanie Opinii? Przede wszystkim dlatego, że chyba jako jedyna oferuje możliwość wypełniania ankiet na urządzeniu mobilnym, co jest bardzo wygodne. Poza tym nigdy nie czekałem u nich na wypłatę dłużej niż 14 dni - a w innych firmach jest z tym niestety różnie. Szkoda, że tak mało osób zdecydowało się wziąć udział w Twoim sondażu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Płatne ankiety są fajne ale wymagają nie raz dużo czasu i zaangażowania. Moim zdaniem nie jest to sposób na utrzymanie.

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja nie lubię rozwiązywać ankiet. Zależy jeszcze kto te ankiety układa i jak są sfrmułowane pytania.

  OdpowiedzUsuń
 10. Bardzo interesująca tematyka na tym blogu. Na pewno będę częściej tutaj zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
 11. Niezwykle ciekawy wpis. Bardzo ciekawi mnie taka tematyka. Lubię takie blogi.

  OdpowiedzUsuń


 12. Skuteczna reklama Lublin to najlepszy sposób na poprawienie pozycji firmy oraz zdobycie większej ilości odbiorców. Z jej pomocą można zwiększyć swoje zyski i osiągnąć sukces.
  Reklama Lublin

  OdpowiedzUsuń
 13. Osobiście nie mam cierpliwości do ankiet wszelkiego rodzaju, ale myślę, że to ciekawy sposób na wykorzystanie wolnego czasu przez wiele osób.

  OdpowiedzUsuń
 14. Obowiązek zagłosowania spełniony! Miejsce pełne pozytywnej energii :) Widać, że blog prowadzony jest z sercem. Pozdrowienia

  OdpowiedzUsuń
 15. Ten panel jest aktualnie numerem 1 na polskim rynku. Najwięcej ankiet i najlepszy program partnerski. Szybki przelew bankowy. Zarobki to kilkaset złotych miesięcznie:

  http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76606143

  OdpowiedzUsuń
 16. Obecnie mam za mało czasu na różne ankiety ale dobrze wiedzieć, gdzie można je rozwiązać.

  OdpowiedzUsuń
 17. To jest publiczne ogłoszenie dla każdego, kto chce sprzedać nerkę, mamy pacjentów, którzy potrzebują przeszczepu nerki, więc jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą nerki, skontaktuj się z nami na nasz e-mail na iowalutheranhospital@gmail.com
  Możesz również zadzwonić lub napisać do nas na WhatsApp pod numerem +1 515 882 1607.

  UWAGA: Twoje bezpieczeństwo jest gwarantowane, a nasz pacjent zgodził się zapłacić dużą kwotę pieniędzy każdemu, kto zgodzi się na oddanie nerki, aby je uratować. Mamy nadzieję usłyszeć od ciebie, abyś mógł uratować życie.

  OdpowiedzUsuń
 18. Ciekawe zestawienie ankiet. Wiele jest takich blogów, ale ten jest oryginalny i pełno tu ciekawych informacji. Pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Proszę o uwagę,

  Ma to na celu poinformowanie ogółu społeczeństwa, że mężczyźni lub kobiety, którzy są zdrowi, a% 100 poważnie sprzedaje swoją nerkę, powinni niezwłocznie skontaktować się z Miot Center. Ponieważ mamy wielu pacjentów, którzy są tutaj po przeszczep nerki, Czy szukasz okazji do sprzedaży nerki za pieniądze z powodu załamania finansowego, a my zaoferujemy ci 550 000 USD na nerki. Nazywam się Doktor Brad Hilaman, jestem Przedstawicielem w Szpitalu Dosher Memorial. Nasz szpital specjalizuje się w chirurgii nerek / transplantacji i leczeniu innych narządów, zajmujemy się również kupowaniem i przeszczepem nerek u żywego i zdrowego dawcy. Jeśli jesteś zainteresowany sprzedażą swojej nerki, nie wahaj się skontaktować z nami przez e-mail: doshermemorialhospital1@gmail.com

  E-mail: doshermemorialhospital1@gmail.com
  Lub WhatsApp: +2348110652559
  Dr Brad Hilaman.

  OdpowiedzUsuń
 20. Widzę, że macie tu wiele sprawdzonych miejsc. Warto mieć kogoś kto wam poleci konkretne stronki

  OdpowiedzUsuń
 21. Nigdy nie korzystałam z takich ankiet online i w sumie nie jestem przekonana do tego aby z nich korzystać gdyż nie wierzę w takie zarobki. Zdecydowanie bardziej podoba mi się to, aby utworzyć swój własny sklep internetowy i wdrożyć płatności https://www.cashbill.pl/ dzięki którym możemy przyjmować wpłaty.

  OdpowiedzUsuń
 22. Wypełnianie ankiet to ciekawy sposób na dodatkowy zarobek. Uzyskane w ten sposób dochody zwykle nie są zbyt duże, ale często pozwalają na odłożenie pewnej sumy na "czarną godzinę". Ci jednak, którzy nie mają żadnych oszczędności, przy nagłej potrzebie mogą wziąć pożyczkę, która pomoże im pokryć niezbędne wydatki.

  OdpowiedzUsuń
 23. Płatne ankiety pozwalają na zarobienie dodatkowych pieniędzy, które można przeznaczyć na przyjemności lub odłożyć na przyszłość. Warto jest mieć jakieś oszczędności, bo zapewniają one względne bezpieczeństwo na wypadek niespodziewanych wydatków.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Moja opinia o surveycompare.pl

Kilka słów o mobrog

Toluna - czy to się opłaca?