Podsumowanie ankiet

Witam,

W lutym zaproponowałem wam dwie ankiety, jedną na najlepsze panele oferujące wynagrodzenia za wypełninianie ankiet i drugą na najgorsze projekty z tej branży. Ponad pół roku czasu od rozpoczęcia badania ankietowego daje mi pewny pogląd, choć od razu zanznaczam, że ilość głosów jest dla mnie niezadowalajaco mała.

Najlepsze ankiety


Łącznie oodano 334 głosy (można głosować jednocześnie na 5 paneli). Oto rezulaty:

1 miejsce opinie.pl (28 głosów)
2. Students Watch (26 głosów)
2. Zymetria (26głosów)Sporo głosów otrzymały także toluna, myiyo i e-panel

Najsłabiej ocenione panele

Tu  niestety oddano jedynie 78 głosów. To zbyt mała liczba by móić o jakiejkolwiek tendencji. Najwięcej głosów zdobyły dwie wykluczające się odpowiedzi "Jeszcze żadna z tych firm mi nie podpadła" oraz "To całe wypełnianie ankiet, to jedna wielka porażka"

Jeszcze kryptowaluty nie zginęły póki my żyjemy?

Ostatnio działam co nieco w kryptowalutach. Jeżeli chcie wykopać co nieco monero i innych krypto to polecam minergate. Instalujecie sobie program a on kopie krypcioszki za was, najbardziej opłaca się kopanie  monero. Za  rejestrację z mojego refa, oczywiście będę bardzo wdzięczny. Temat wkrótce rozwinę na swoim drugim blogu.

Pozdrawiam i zachącam do komentowaniaKomentarze

 1. Fajnie, że ukazało się podsumowanie. Wiele osób na pewno spodziewało się że pierwsze miejsce zajmie opinie.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. To nie było zaskoczenie że opinie.pl wygra. Lubię przeglądać blogi tego typu.

  OdpowiedzUsuń
 3. A co z dalszymi pozycjami? Dobrze byłoby wiedzieć, na jakich miejscach znalazły się pozostałe portale w kategorii ankiety online. Sporą przewagę miały serwisy, które znalazły się na podium nad resztą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyniki wyświetlą się, gdy zagłosujesz. W ankiecie o czym informowałem, nie ma zabezpieczeni przed wielokrotnym głosowaniem z jednego adresu IP

   Usuń
 4. Dobre porównanie, choć jak widać liczba głosów jest podobna.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja nie za bardzo lubię wypełniać ankiety, dlatego to nie dla mnie. Ale blog niezwykle ciekawy. Będę tutaj częściej zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za komplimenty. Już biorę się za czytanie twojej strony:)

   Usuń
 6. Ostatnio wypełniałam kilka ankiet. Niektóre pytania były dość dziwne. Blog bardzo interesujący.

  OdpowiedzUsuń
 7. To zaskakujące, że dwie różne ankiety zajęły identyczne miejsce 2. Podsumowanie wyszło super.

  OdpowiedzUsuń
 8. Bardzo interesujący rezultat. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 9. Ciekawe badanie:)Wyniki nie sa raczej zaskoczeniem:)

  OdpowiedzUsuń
 10. Ciekawy wynik. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Zastanawiam się, czy warto uczestniczyć np. w kilkunastu-kilkudziesięciu panelach konsumenckich jednocześnie. Jak myślicie? Teoretycznie wtedy wzrastałaby szansa, że każdego miesiąca na którejś stronie dojdziemy do minimum. Czy jednak nie jest tak, że stracimy niepotrzebnie czas, a niektóre panele internetowe nie przyślą nam nawet kilku ankiet w trakcie miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
 12. Dziękuję,że masz tego bloga. Pomógł mi w sprawie ankiet.

  OdpowiedzUsuń
 13. Ankiety online to niełatwy kawałek chleba. Potrzeba sporo cierpliwości, zanim jakieś pieniądze znajdą się na naszym koncie. Wszakże w większości portali do minimum trzeba trochę dozbierać - a w większości portali nigdy do tej kwoty nie dobijemy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No ja nie reklamuję paneli, z których nie da się odebrać kasy. Ja polecam studentswatch i opinie.pl. Jak możesz zbierać poleconych to także myiyo

   Usuń
 14. Jeżeli chodzi o Top 3 to głosowałem tak samo. Ja swoją przygodę za ankietami zacząłem dopiero od początku listopada i już udało mi się zarobić ponad 400 złotych. Także nie zgadzam się z Ankiety online , że wypełnianie ankiet internetowych to taki niełatwy kawałek chleba ;) Praca bardzo łatwa, całkiem nieźle płatna ;) a do tego nie wymagająca żadnych kwalifikacji czy umiejętności a nawet wychodzenia z domu. Co do progu wypłat są też panele z bardzo niskim progiem wypłaty np. I-Say 5 euro, Zymetria 25 zł , Imasonline 30 zł także nie jest tak źle ;)
  Co do polskich paneli to troszkę słabo wypadają przy Clixsense ,z którego jako debiutant w pierwszym miesiącu wypłaciłem 52$ :) czyli zarobiłem prawie tyle ile na wszystkich innych panelach razem :). Na moim mini blogu https://platneankietydlawas.blogspot.com
  pokrótce opisałem moje debiutanckie boje z ankietami . Arek C bardzo ciekawy pomysł z tym rankingiem. Cały Twój blog fajny i merytoryczny.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 15. Top 3 nie jest wielkim zaskoczeniem :) Na pewno wielu głosujących spodziewało się takiego wyniku.

  OdpowiedzUsuń
 16. Bardzo interesujący artykuł. Lubię przeglądać stronki tego typu. Uwielbiam...

  OdpowiedzUsuń
 17. Fajne podsumowanie z polskich paneli to moim zdaniem opinie.pl jest najlepsze. Swoją drogą moim numerem jeden jesli chodzi o wypełnianie ankiet i tak pozostaje Clixense. Pozdrawiam i zapraszam do mnie na artykuł własnie o Clixense - https://zarabianieankietowe.blogspot.com/2017/12/clixense-co-to-jest-jak-zaczac-zarabiac.html

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już lecę czytać, jak będzie to wartościowy wpis t dam go nawet na fb

   Usuń
 18. Świetny blog. Interesują mnie blogi o takiej tematyce. Na pewno będę częściej tutaj zaglądać.

  OdpowiedzUsuń
 19. Blog niestety od dłuższego czasu nie jest aktualizowany, a szkoda. Nadal istnieje sporo ciekawych paneli, w których warto brać udział. Jeżeli interesują Was aktualne informacje o najlepszych panelach ankietowych to zapraszamy na http://CentrumAnkiet.pl

  OdpowiedzUsuń
 20. greenpanthera.com
  Witam!
  Zachęcam do skorzystania z systemu płatnych ankiet.
  System wypłacalny - więcej informacji w filmiku.
  https://youtu.be/wOo6axgy31k

  OdpowiedzUsuń
 21. Sam kiedyś pracowałem jako ankieter i zarobki były różne. Teraz mam własną firmę i jest tak samo, tylko są to dużo większe kwoty. Nie mniej jednak, uważam że jako praca dodatkowa, czy dorabianie sobie w szkole - całkiem dobry pomysł na zarobienie pieniędzy.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Moja opinia o surveycompare.pl

Kilka słów o mobrog

Toluna - czy to się opłaca?