Inne programy do zarabiania w sieci

Na ankietach świat zarabiania przez Internet się nie kończy.  Istnieje  wiele setek, a może nawet tysięcy programów, z których ja proponuję wam te najciekawsze i najbardziej intratne.


1. Cupsell.pl - koszulkowa mania trwa, jeżeli marzyłaś/eś o stworzeniu własnej koszulki z wzorem/napisem który masz w głowie, to możesz to zrobić właśnie na cupsellu. Jeżeli jesteś osobą kreatywną, której projekty koszulek zainspirują masy to program ten jest właśnie dla Ciebie. A jeżeli nie umiesz nic ciekawego zaprojektować (na pewno umiesz) to też możesz zarabiać na programie parnerskim polecając cupsella innym (co właśnie czynię;). A poza tym cupsella nie można nie kochać. Firma oferuje wsparcie i filmiki, które rozbawią nawet największych nudziarzy.

2 E-candy.pl - najciekawszy na polskim rynku program cashbackowy


3. Minergate - świat oszalał na punkcie kryptowalut. Ja osobiście stawiam na monero (chociaż nie zapominam o bitcoinie). Jeżeli zechcesz spróbować miningu (kopania kryptowalut) a nie masz doświadczenia w tej kwestii to minergate będzie najlepszym rozwiązaniem na początek.

Programy partnerskie

Na razie zaczynam przygodę z czymś takim jak programy partnerskie. Wychodzi mi to jeszcze na razie dość słabo, ale mam nadzieję, że jak się trochę podszkolę i zainwestuję w siebie to zarobki ruszą z kopyta.

1.) Webe partners. Można uczestniczyć w sprzedaży bardzo różnych produktów. Program udostępnia wiele narzędzi, z których korzystanie może początkującym adeptom sztuki zarabiania w sieci dzięki programom partnerskim (np. mi) sprawić nieco trudności. Poniżej przykład widgetu, który można zamieścić np. na własnej stronie internetowej. Są też statystyki, produkty dnia, kody rabatowe i wiele wiele innych.

2.) Comperialead

Jeden z cieszących się największym zainteresowaniem programów partnerskich w zakresie produktów finansowych. Aby opisać czym jest coperialead, posłużę się cytatem z ich strony:

Czym jest ComperiaLead?
ComperiaLead.pl to Program Partnerski pozwalający zarabiać w sieci za pomocą innowacyjnych narzędzi, które porównują produkty finansowe dostępne na rynku.
Udostępniamy na zasadach komercyjnych nasze zasoby afiliantom celem wzbogacenia kontentu strony internetowej. Dzięki intuicyjnej i funkcjonalnej charakterystyce interfejsu, do wykorzystania narzędzi dostarczonych przez Comperię nie potrzebne jest posiadanie praktycznie żadnej wiedzy informatycznej. Co więcej, nie trzeba być nawet właścicielem domeny internetowej. Aby zacząć aktywnie działać wystarczy wyposażyć własną stronę w narzędzia oferowane przez ComperiaLead.pl lub stworzyć taką stronę zupełnie od nowa.
Dzięki współpracy z ComperiaLead.pl za każdy poprawnie przesłany do nas formularz Partner otrzyma prowizję, zależną od wysokości transakcji. Wystarczy, że poruszający się po Twojej stronie użytkownik, zdecyduje się na jeden z produktów porównywany z pomocą modułów stworzonych przez ComperiaLead.pl.
Pamiętaj, że jako nasz Partner masz przez cały czas do dyspozycji pomoc dedykowanego konsultanta.
Rozpoczęcie zarabiania w sieci, dzięki naszym narzędziom oraz pomocy jest bardzo proste i efektywne!
źródło: http://www.comperialead.pl/czym-jest-comperialead.html

3.) Cashinpills - program partnerski specjalizujący się w odżywkach dla kulturystów, produktach do odchudzania, stymulatorach wydolności seksualnej itp. Z cashinpills możesz zarabiać w wielu krajach. Ja spróbowałem zarobić z cahinpills na fałaszywym profilu na fb, ale pomysł ten okazał się głupi. Będę chyba musiał zbudować jakiś landing page i zainwestować w kampanię reklamową. Ale jak to mówią: do odważnych świat należy.

4.) Sales media - program bardzo podobny do webepartners - spory wybór produktów finansowych, które jak wiadomo przynoszą największe zyski.

5.) Ceneo -tej strony nie muszę chyba przedstawiać. U mnie  dość dobrze sprzedawała się bielizna erotyczna, gdy baner zamieściłem na stronie o tej tematyce. Nie zarabiam teraz w ten sposób,a le możliwości zarabiania z ceneo  jest znacznie więcej.

6.) Jednym z najbardziej popularnych rodzajów programów partnerskich są PP firm hostingowych. Znaczna część blogerów stawia swoje blogi na własne domenie i wykupuje hosting. Ja mam hosting w hekko.pl i mogę z czystym sumieniem polecić tę firmę. Od każdego polecenia, które skończy się sprzedażą otrzymam 10% wartości.

7.) Zlotemysli.pl - jeden z najbardziej w swoim czasie popularnych programów partnerskich. Zarabiamy dzięki polecaniu e-booków. Poniżej przykładowy link do e-booka.
Urodziłeś się bogaty/


Zarabiaj kasę ma programach partnerskich

Komentarze

 1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 2. teraz w Globaltestmarket potrzeba 1680pkt żeby wypłacić 60pln

  OdpowiedzUsuń
 3. http://studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=113930

  OdpowiedzUsuń
 4. można dopisać jeszcze zaklikaj.com bo ciekawa strona :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jakoś nie bardzo mogę się przekonać do tych programów i nie wierzę w to że można tam zarobić pieniądze. jeszcze przekonałoby mnie to, gdyby była możliwość robienia płatności natychmiastowych https://www.cashbill.pl/platnosci/natychmiastowe za zrealizowane zlecenia.

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie wiem jak to jest z tymi programami do zarabiania w sieci, bo nigdy z nich nie korzystałem. Dla mnie dość ważnym aspektem byłoby to, abym mógł po wszystkim wypłacić pieniądze poprzez przekaz bankowy https://www.przelewy24.pl/metody-platnosci/przelewy-i-przekazy-bankowe ponieważ jestem zwolennikiem takich płatności internetowych.

  OdpowiedzUsuń
 7. Polecam sieć afiliacyjną Solutions4ad

  OdpowiedzUsuń
 8. Nie miałam okazji nigdy tak pracować więc nie wiem czy jest to w ogóle opłacalne. Jeśli płatności są w walucie obcej to zawsze można zlecić przelew poprzez płatności online https://cinkciarz.pl/platnosci które nie dość, że są bezpieczne to jeszcze można płacić w różnych walutach.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Moja opinia o surveycompare.pl

Kilka słów o mobrog

Toluna - czy to się opłaca?