Płatne ankiety - przegląd

Witam,
na tej stronie będę przedstawiał krótkie opisy poszczególnych firm zajmujących się prowadzeniem badań ankietowych przez internet. Będę opisywał jedynie przetestowane przeze mnie panele. Rezygnuję z formy rankingu na rzecz kategorii: "sprawdzone płatne ankiety", " nie polecam", "na celowniku". Pamiętajcie są to moje osobiste doświadczenia i opinie moje i wasze mogą się różnić diametralnie. "Na celowniku" to kategoria firm, które cieżko mi jest ocenić jednoznacznie źle, ale też nie mogę owiedzieć o nich, że je polecam.

Zachęcam wszystkich do głosowania  na najlepsze i najgorsze panele.

SPRAWDZONE PŁATNE ANKIETY


Opinie.pl - nowy jak dla mnie portal z ankietami. Według czytelników "ankietyinfo.blogspot.com" najlepszy. Już odebrałem pierwszą wypłatę i jestem bardzo zadowolony. Wkrótce duży opis na stronie głównej.

Myiyo -polecam i polecać będę - oprócz programów, o których nie mogę tutaj pisać;) jest to najlepszy sposób do stosunkowego łatwego zarobku, oczywiście jeżeli zamierzacie budować sieć poleconych. W 2015 r. pojawiło się dużo więcej dobrze płatnych ankiet, więc można też zarobić samemu.
PS. w 2017 firma nadal działa i ma się dobrze

Students watch - naprawdę dużo fajnych (krótkich) ankiet. Wbrew nazwie portal ten nie jest przeznaczony tylko dla studentów. Polecam.
W 2017 r. students watch nadal wyglada dobrze śmiało polecam


Ipsos I-Say - ogółem rzecz biorąc za wykonywanie ankiet na rzecz tej firmy zgarnąłem 125 złotych. Polecam ten panel.

Cenne opinie - firma wypłacalna, ale pieniążki zbiera się bardzo powoli. Do tej pory wypłaciłem 50 zł w formie bonu. Do tego mam jeszcze 20 zł, na koncie.

Ask Gfk - firma godna jak najbardziej polecenia, do tej pory otrzymałem 75 zł. w formie doładowań telefonicznych, ale w ofercie sklepu są obecne także i inne ciekawe nagrody, jak koszulki, kubki, przybory do pielęgnacji ciała. Zaletą firmy jest to, że punkty przyznawane są także w przypadku nie do końca wypełnionych ankiet.


Panel Imas online - zaufana i sprawdzona firma - do tej pory zarobiłem 80 zł, jak i w innych przypadkach zaczynam wypełniać ok 1/4 wszystkich ankiet, które przychodzą, a kończę połwę z nich czyli, jak ktoś się uprze to zgarnie z  razy więcej razy niż ja.

Future talkers - stosunkowo nowa na rynku płatnych ankiet firma. Zarobiłem już tam 30 zł. Za każdego poleconego, który wypełnił choć jedną ankietę otrzymujemy 2 zł.


NIE POLECAM WYPEŁNIAĆ TYCH  PŁATNYCH ANKIET


 PaidViewPoint przez 3 miesiące zgarnąłem 2,62 dolara. (stan 4.11.2012). Polecam wszystkim.
Errata (15 sierpnia 2013) w tej chwili mam 4,58 USD. Na wypłatę się nie zanosi ale ciągle tam jestem. Najciekawszym momentem jest rejestracja. PS. 17 września 2013 mam 4,70 i coraz bardziej mi się nudzi zarabianie codziennie 3 centów. Ale jak ktoś ma czas to zapraszam. Nie polecam. W chwili obecnej mam 5 dolców, ale w takim tempie to rzeczywiście chyba do śmierci się nie doczekam do wypłaty.

Ariadna - bardzo solidny panel. Jest naprawdę sporo ankiet, które są łatwe do wypełnienia. Zarobione punkty wymieniamy na nagrody rzeczowe. Firma, gdy zacząłem zbierać naprawdę dużo punktów, zaczęła mnie straszyć jakimś pozwem, że rzekomo ich oszukuję. Kochana firmo, ja  nie potrzebuję nikogo oszukiwać.  Omijać z daleka!


Ipoll, wcześniej surveyhead - ankiety są bardzo, bardzo rzadko, ponadto firma podnosi coraz wyżej poprzeczkę pierwszej wypłaty, więc chyba tak naprawdę nie chce wypłacić tych pieniędzy. Limit wypłaty 25$, a w przypadku paypala 50, ciężko będzie zarobić tyle jeśli dostaje się ankiety 1-2 razy do roku.

Palm research kolejny bezsensowny router ankiet. Obiecują dwie ankiety dziennie, ale jak są dwie  na rok to dobrze. Odradzam.

Vivatic.com - do większości z ankiet, które tu są po prostu was nie zakwalifikuje. Możesz się zarejestrować, ale nie wiem po co. Dane osobowe też są ważne. Minimum 20 funtów, raczej nie do osiągnięcia.
 

NA CELOWNIKUMarketagent.com panel austriacki, trochę mało ankiet, ale mam nadzieję, że się ruszy
PS. (15 sierpnia 2013). Niedawno wypłaciłem na paypala 2,1 euro).
PS 2. Mam 105 poleconych, ale do tej pory (wrzesień 2015) zarobiłem jedynie 8 Euro.
PS. 3. Poleconych mam 110, a zarobiłem nieco ponad 10 Euro
PS. 4 (październik 2017) zarobiłem już 94 euro, ale nie ukrywam, że wynik taki osiągnąłem głownie dzięki waszym rejestracjom

 Mobrog - firma aktywnie reklamuje się w internecie (to akurat nie może stanowić zarzutu). Ankiety są bardzo rzadko. Opinie na temat mobrog są bardzo różne. Moim zdaniem nie są to oszuści, ale biorąc pod uwagę wszelkie wątpliwości jakie zgłaszali czytelnicy tego bloga odradzałbym rejestrację w tej firmie.

Pentagon online - solidna polska firma. Do panelu zarejestrowałem się w czerwcu 2013 r. Za wypełnienie 6 ankiet otrzymałem 20 złotych. Wadą panelu jest to, że ankiety otrzymujemy dość rzadko (raz na dwa miesiące). Tak więc z wypełniania płatnych ankiet w tej firmie (na razie nie zrezygnuję).


Globaltestmarket
 - jedna z najlepszych ogólnoświatowych platform do zarabiania na ankietach. Pieniążki (lub raczej punkty) dostaje się każdą wypełnioną ankietę. Jeżeli nie dostaniemy się do zasadniczej części ankiety to dostajemy 5 punktów za udział. Wypłata następuje po uzbieraniu 1000 punktów, za które dostaniemy 50 dolarów USiA. Niestety jest to czek. Ale może wkrótce coś się zmieni. Obecnie mam 620 punktów. 
PS  (15 sierpnia 2013) Otrzymałem czek na 52 dolary.
PS II. Czek zrealizowałem, o czym napisałem tutaj.
PS. III (wrzesień 2014) Obecne warunki nie przekonują mnie. Najbardziej wkurzyło mnie, że za odrzuconą ankietę nie dostaje się już nic, a kiedyś leciały punkciki oj leciały, także wówczas, kiedy dość szybko mnie wyrzucało z ankiety.
PS. IV (październik 2015 już się wyrejestrowałem z GTM(:

Toluna - byłem tam ale już się wypisałem. Punty zdobywa się strasznie wolno, na weryfikację  wypełnienia ankiety czeka się długo a  do tego czasu zarobione punty ulegają po jakimś czasie przedawnieniu.

TMP POLAND - za dużo obiecują, śmierdzi mi to wyłudzaniem danych, ale zobaczymy. Póki co mam za mało danych aby ich oczerniać na forum mojego bloga. Póki co czekam na wasze opinie.

survey ankiety


Jeszcze za wiele nie mogę napisać o tych firmach


Pollbuzer - trzeba szybko wypełniać ankiety...

Panel Opinea - wypłaciłem już 5 euro, więc nie jest źle

Opinion Bar

Komentarze

 1. Również dodałbym do nie poleconych stronświat opinii-czytałem o tym panelu na serwisie Toluna i były negatywne wypowiedzi.Chciałem sprawdzić i się przekonałem wypełniłem 12 ankiet i wszystkie za 0punktów i tylko pisało czy chce przekazac punkty na cel charytatywny?czy zaznaczyłęm tak czy nie zawsze dostawałem o punktów.Napisałem do nich i odpisali mi ze przed rozpoczeciem ankiet pisze czy sa za punkty czy tylko cel charytatywny-sprawdzałem to jak dostałem link na ankiete nic nie pisało a jak rozwiązywałem na ich stronie ankiety pisało tylko cel charytatywny.
  Najlepsze jest to ze moja dziewczyna tez załozyła sobie tam konto i otrzymywała te same ankiety w ten sam sposób i wypełniła ich 12 i za kazda dostała 50 punktów-tez im o tym napisałem, również przesłałem im link z Toluny by sobie poczytali wypowiedzi panelowiczów na ich temat typu,,nie wiadomo o co im chodzi w tym panelu,ankiety na c3el charytatywny, nie wiadomo jakimi zasadami sie kierują"itp niestety juz mi na ten email do nich nie odpisali a szkoda ciekawe co by napisali.NIE POLECAM !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, spis będę aktualizował, w oparciu także i o wasze opinie

   Usuń
  2. wypełniłem i ukonczyłęm 14 ankiet -uwaga otzrymałem O, tak O-czas sie pożegnac z tym panelem Nie Polecam,moja znajoma rozwiazałą tyle samo ankiet, te same ukonczyłą je i za kazda dostałą 50 pnktów-nie rozumie tego-ponizej link co pisza na tolunie o panelu świat opini
   https://pl.toluna.com/opinions/735870/Czy-nale%C5%BCycie-do-spo%C5%82eczno%C5%9Bci-%C5%9Awiat-Opinii

   Usuń
  3. Zgadzam się co do negatywnych doświadczeń ze ŚwiatOpinii - przez dwa miesiące co drugi dzień otrzymywałam zaproszenia i żadne nie było płatne (jedynie z opcją darowizny na cele charytatywne). Ciekawe, czy "cel charytatywny" kiedykolwiek cokolwiek dostał. W mojej ocenie Świat Opinii to jednak wielka ściema :)

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  5. Potwierdzam. Większość to charytatywne .

   Usuń
  6. Polecam http://swpanel.pl/rejestracja?ref=184477

   Usuń
  7. Osobiście polecam StudentsWatch, ankiety podzielone na punkty social oraz students i jest ich dużo codziennie. Do tego mały próg wypłacania, gdyz tylko 100 punktów students co daje nam 70 zł o ile dobrze pamiętam. Tu macie link do tej strony: http://studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=190349

   Usuń
  8. Ja w vivatic.com zarobił w ciągu trzech miesięcy 60 funtów. program jest wypłacalny

   Usuń
  9. Super blog zapraszam do mnie :)
   https://ankietyzarabiaj.blogspot.com/

   Usuń
  10. Od tygodnia bawie sie na tej stronie https://www.clixsense.com/?12870056 strona oferuje dosc spora ilosc Ankiet (w niecaly tydzien 15 dolarow udalo mi sie zarobic)posiadam tez konto na innnych panelach ale szczerze mowiac ta jak narazie bije wszystkie pozostale

   Usuń
 2. Z poleconych dodałbym Tolunę w przeciagu 1,5 roku dostałem trzy wypłaty po 50 zł sa tam ankiety, tresci sponsorowane, losowania, mozna pisac swoje tresci i pukty za nie dostawać.POLECAM!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o tolnę to mam mieszane uczucia, może dlatego że się przykładam i wypełniam tam mało ankiet

   Usuń
  2. własnie dzis dostałem kolejna ankite ze swiata opinii-ukonczyłem ja i 0 punktów,na 17 ankiet do dwóch sie nie zakwalifikowałem a 15 ukonczyłem na koncie mam az 0 punktów.taka sama statystyke ma moja znajoma 17 ankiet z tego jdo jednej sie nie zakwalifikowała i rozwiązała 16 ankiet i ma na koncie 800 punktów-sprawdzalismy tresc ankiet były identyczne itp.
   Dzisiaj pożegnałęm sie z panelem Swiat Opini-szkoda mojego czasu.Nikomu nie bede polecał tego panelu bo nmie wiadomo jakimi kryteriami sie kierują przyznawajac jednym punkty a innym nie.

   Usuń
  3. A ja w świecie opinii zakwalifikowałem się do dzienniczka (na temat odżywiania się) trwał około 3 tygodni i trzeba było opisać 2 wybrane dni w każdym tygodniu dostałem ponad 1133pkt :D ale zgadzam się z tą charytatywnością przesadzają...

   Usuń
  4. Również polecam Tolunę. Co prawda korzystam dopiero od miesiąca i nie wiem, jak z uczciwością i wypłacalnością, ale w ciągu miesiąca uzbierałam 10 tyś punktów (w dużym uproszczeniu to równowartość 10 zł). Chyba całkiem nieźle jak na początkującego użytkownika

   Usuń
  5. Wypełnianie ankiet opłaca się ale trzeba wypełniać te ankiety nie wystarczy tylko sie zarejestrować ja jestem zapisana w kilku panelach jestem bardzo zadowolona ale trzeba wypełniać te ankiety bo punkty same się nie będą dopisywać polecam takie linki naprawdę warto https://surveylikes.com/site/index?token=dd4d8ed3-ebaa-4ea9-a744-164b8b08e245
   https://www.myiyo.com/?ref=231319081
   http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=34933057

   Usuń
 3. A czy przetestowałes juz Opinion Bar?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Były już jakieś zaproszenia, ale na razie bez żadnych rewelacji

   Usuń
  2. acha te panele tworza sie jak grzyby po deszczu i wiele z nich ni wiem po co sa tworzone jak ankity przychodza raz na pół roku-w jakim celu?chyba by dane ych nazbirali jak najwiecej i email .

   Usuń
  3. Też mam wrażenie, że niektóre firmy zajmują się bardziej zbieraniem danych niż prowadzeniem prawdziwych badań

   Usuń
 4. Globaltestmarket. Błąd masz "PS. III (wrzesień 2015)"

  OdpowiedzUsuń
 5. Ja aktualnie testuję iWadi.pl. To nowy panel (działają chyba dopiero od stycznia). Zapowiada się aktywnie, bo już dostałam klika zaproszeń do ankiet.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak dla mnie iwadi to porażka... (2zł od stycznia) gdzie na innych panelach cint-a bez problemu można uzbierać wypłatę...

   Usuń
  2. Witam, kwestię małej liczby ankiet omawiałem już w innym poście. Otrzymuje Pan mało zaproszeń najprawdopodobniej z tego względu, że posiada Pan konta w różnych serwisach Cint z tym samym adresem e-mail. Proszę w pierwszej kolejnośc w iWadi zmienić adres e-mail. iWadi jest młodym serwisem - istnieje od 2015 roku. W pierwszej kolejności będzie Pan otrzymywał zaproszenia do ankiet z tych serwisów, w których jest Pan najdłużej aktywny, tj. najdłużej zarejestrowany. Przy okazji polecam: http://iwadi.pl/jak-zwiekszyc-ilosc-otrzymywanych-ankiet/. Jeśli ma Pan pytania związane z działaniem serwisu zachęcam do kontaktu na support@iwadi.net.

   Usuń
  3. Jeżeli chodzi o zmianę adresu email nurtuje mnie jedno pytania. Jak można zmienić adres, skoro jest on przypisany do konta PayPal. Zmiana adresu wiązałaby się z koniecznością tworzenia nowego konta na PP, a jest to raczej niemożliwe.

   Usuń
  4. Jeżeli chodzi o zmianę adresu email nurtuje mnie jedno pytania. Jak można zmienić adres, skoro jest on przypisany do konta PayPal. Zmiana adresu wiązałaby się z koniecznością tworzenia nowego konta na PP, a jest to raczej niemożliwe.

   Usuń
 6. Zapraszamy również do testowania www.mypanelbase.com. Jesteśmy ciekawi Państwa opinii!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jestem u Państwa 4 miesiące-ankiety przychodzą różnie w miesiącu jest więcej a raz nie ma wcale ale to na pewno jest spowodowane moim profilem, choć do wielu ankiet się nie zdołałem zakwalifikować a było ich sporo i myślę że pierwszą wypłatę zrealizuję tak jak na innych panelach po pół roku.
   Jedynie co moglibyście dodać to drobną płatność przy kliknięciu w link ankiety i metryczkę wypełnienie-tak jest na e panelu gdzie za to dają 0.2 zł i to fajna zachęta by w takim panelu pozostać:)

   Usuń
  2. Dzięki za sygnał, nagroda pocieszenia jest bardzo motywująca

   Usuń
  3. jestem parę miesięcy - zawrotu głowy nie ma, pracy stałej nie ma co rzucać, ale zapowiada się, że na cukierki zarobie

   Usuń
 7. Podajecie tam wszystkie dane tzn. adres zamieszkania, nr telefonu ? Bo jestem co do tego sceptyczna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JA podaję wszystko jak leci, ale wiem, że to może być później użyte do jakiś niecnych celów, można spróbować też fake, ale to wtedy gdy kasę dostajemy na paypala, lub doładowaniem, bonem

   Usuń
 8. Właśnie wchodzę w temat ankiet, a twój blog jest bardzo pomocny. Dzięki!
  A czy jesteś w programie partnerskim Global Test Market, jeśli tak, to jaka jest twoja opinia na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja już wyszedłem z GTM, jak dla mnie szkoda czasu, a ankiety zbyt pracochłonne polecam students watch, krótkie ankiety to teraz dla mnie podstawa. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.

   Usuń
  2. Ja jak najbardziej polecam GTM. Niedawno zrealizowałam wypłatę 160 zł i do kolejnej niewiele mi brakuje. Duża ilość ankiet zapraszam http://tryandearn.blogspot.com/2015/01/zarabianie-na-ankietach-internetowych.html

   Usuń
  3. Ja jak najbardziej polecam GTM. Niedawno zrealizowałam wypłatę 160 zł i do kolejnej niewiele mi brakuje. Duża ilość ankiet zapraszam http://tryandearn.blogspot.com/2015/01/zarabianie-na-ankietach-internetowych.html

   Usuń
  4. Wypłaciłeś łącznie 160 bo masz długo konto i jesteś w starym progu , czyli 1235 pkt. za wypłatę 100 i 60 pln po przekroczeniu oczywiście 1000 pkt. Nowe konta muszą pracować na raptem 60 pln aż 1680 ! co przy ankietach za głupie 30 pkt. i częstym odrzucaniu doprowadzi niejednego do białej gorączki...Zdecydowanie nie polecam, szkoda czasu i nerwów!

   Usuń
 9. Jestem ciekawa zdania na temat strony reaktor opinii. Czy ktoś miał okazję korzystać z tej strony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj na poczatku czekałem na ankiety a potem było lepiej obecnie bede miał pierwszą wypłate zapisałem się 22.10.2014 i teraz bede miał wypłatę czyli po roku zawsze coś ale znam panele z których w ciagu roku mam dwie wypłaty np.Isay w postaci bonów lub cenne opinie też bony pozdrawiam

   Usuń
  2. u mnie już ze 3 wypłaty poszły :) jeden z dowodów: http://zarobnaankietach.blogspot.com/2015/07/reaktoropiniipl-paci.html

   Usuń
  3. za ankiety dają 10, 20 punktów, trzeba nazbierać 500 żeby dostać 50 zł, czyli 25 ankiet po 15 minut - 6 godzin pracy za 50 zł nie najgorzej ale nastaw się na długie zbieranie ja mam od lipca czyli po 5 miesiącach 200 punktów

   Usuń
 10. polskie ankiety mam raczej dość dobrze opanowane, ponieważ bawię się w to kilka lat - SW w tym roku 100 zł, dobra strona, Toluna - jesienią miała problemy z wydawaniem bonów, ale po trzech miesiącach się ruszyło, w tym roku 170 zł, ipsos jest w porządku - powinienem dobić do 100 zł, cenne opinie - ostatnio negatywny, ale w ciągu roku 100 zł,imasoline - nowa strona ale godna polecenia około 100 zł, mobrog chyba 40 zł, ale też polecam, pozostałe typu mysurwey, myiyo itp, to już drobnica na wypłatę pracuję czasami rok a czasami dłużej, ostatnio testuje strony amerykańskie, niemieckie i francuskie - zobaczymy za rok :)na razie nie jestem zachwycony

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam napisałem na pocztę do pana ale nie widzę odpowiedzi więc piszę tutaj ...

  Który z programów (wypełnianie ankiet) uważa pan za lepszy StudentsWatch czy Myiyo ?

  Na jednym z pana filmów na YouTube powiedział pan żeby zrobić wypłatę na StudentWatch trzeba mieć określoną liczbę punktów i że to zajęło panu miesiąc. Oznacza to że nie będę mógł dokonać wypłaty dopóki nie uzbieram tej danej ilości ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E-mal wysłałem, proszę przejrzeć folder spam. Do samodzielnego wypełniania lepszy będzie students watch. Musisz mieć 100 students points, aby wypłacić kasę. Filmów póki co nie produkuję... Z chęcią obejrzę te filmy jeżeli dostanę link.

   Usuń
  2. Jest jeszcze taki panel o nazwie Panel Ariadna, dodali dużo nowych nagród ale po co? skoro opinie z końca 2015 roku są takie np..
   Anonim:
   Panel staje się coraz mniej wiarygodny, na emaile nie odpowiadają, a na zamówiona nagrodę czekam 4 miesiące... . - Dla mnie też nie odpisują a męczyłem ich już 3 mailami ..

   Usuń
 12. Mam pytanie na temat strony Pollbuzer? Czy można podawać tam polskie dane czy trzeba coś kombinować z zagranicznymi? Zarejestrowałam się tam kilka tygodni temu i jeszcze nie dostałam żadnej ankiety stąd moje pytanie o dane

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ankiety na pollbuzer są bardzo rzadko, w ogóle początek 2016 jest kiepski

   Usuń
 13. Polecam http://superankiety.pl , fajny i sprawdzony serwis.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dobra lista z płatnymi ankietami online, dużo sprawdzonych serwisów http://4research.pl

  OdpowiedzUsuń
 15. super ankiety pl-ma ktos doswiadczenie ztym panelem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dość dobry panel, ankiety sporadycznie. Na razie zarobiłem 4,4 zł przez 2 tygodnie.

   Zapraszam na mój blog: http://platneankietydlaciebie.blogspot.com/

   Usuń
 16. Bardzo bym prosiła pana o odpowiedź na moj komentarz.jak to jest z tym kontem na paypal.Założenie konta jest całkowicie darmowe?Można je w razie co w każdej chwili usunąć? Trzeba je koniecznie łączyć ze swoim kontem w banku? Na jakimś blogu czytałam,że niby nie trzeba go łączyć z kontem w banku,ale nie wiem czy to jest prawda...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, złożenie konta na PayPal jest całkowicie darmowe. Jeżeli chce Pani przesyłać zarobione pieniądze z PayPal na konto bankowe, to połączenie ich będzie konieczne, chyba, że będzie Pani płacić za towary czy usługi bezpośrednio środkami z konta PP.

   Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś wątpliwości dotyczące wypełniania ankiet zapraszam, może ten post odpowie na niektóre pytania http://tryandearn.blogspot.com/2015/01/jak-to-dziaa-czyli-sow-kilka-o.html

   Usuń
  2. Tak, złożenie konta na PayPal jest całkowicie darmowe. Jeżeli chce Pani przesyłać zarobione pieniądze z PayPal na konto bankowe, to połączenie ich będzie konieczne, chyba, że będzie Pani płacić za towary czy usługi bezpośrednio środkami z konta PP.

   Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś wątpliwości dotyczące wypełniania ankiet zapraszam, może ten post odpowie na niektóre pytania http://tryandearn.blogspot.com/2015/01/jak-to-dziaa-czyli-sow-kilka-o.html

   Usuń
 17. Witam
  ja od dziewięciu lat wypełniam ankiety w kilkunastu panelach ,codziennie dostaję kilka ankiet zarabiam każdego miesiąca od 50 zł do 200 plus nagrody rzeczowe,bony towarowe ,lub karty podarunkowe polecam dla cierpliwych i uczciwie wypełniających

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale tu się nie przechwalamy tylko polecamy sprawdzone strony innym użytkownikom...

   Usuń
  2. Ale jeśli ktoś robi uczciwie i ma już pozostawione te dobre co płacą to tak zarabia.Ja tak też mam i też polecam ale zaufane..?

   Usuń
 18. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 19. Cześć!

  A czy ktoś z Was próbował może otwierać własną firmę badającą opinię publiczną za pomocą ankiet? W zasadzie trzeba tylko znaleźć klientów, grupę ankieterów i umowę z takim miejscem jak drukarnia online. Nakład finansowy nie jest co ciekawe duży, a ankiety może tworzyć jedna osoba, która ma doświadczenie w tego typu sprawach.

  OdpowiedzUsuń
 20. TMP Polska to scam
  https://forum.zarabianie24.net/t-scam-temat-ku-przestrodze-tmppoland-wysokie-nagrody-za-ankiety-bzdura-i-scam-15741.html

  OdpowiedzUsuń
 21. Hej!Ja wypełniam ankiety jestem zapisana w kilku i jestem bardzo zadowolona nie przydarzyło mi się aby mi nie wypłacono pieniędzy.Podaję linka a mogę podać więcej proszę o kontakt na mojego maila jeżeli ktoś chce więcej.Pozdrawiam forumowiczów. to link do dobrej ankiety
  http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=34933057

  OdpowiedzUsuń
 22. Hej! Polecam Wam bardzo dobrą stronę do wypełniania płatnych ankiet. Jest od 13 lat, więc jest ona dobrym sposobem na zarobek dla uczniów( oczywiście nie tylko). Rejestracja przechodzi gładko, od razu wysyłają link aktywacyjny, nie to co iwadi.pl oraz mypanelbase.pl
  Jeśli zechcesz trochę zarobić, przesyłam link, z którego będziesz mógł/mogła zarejestrować się do tej świetnej strony :))
  http://www.ankietyprobono.pl/user/invite/fromReference/87488

  OdpowiedzUsuń
 23. troche angielskiego i troche grosza wpadnie:

  http://www.ermail.com/klik/V3RQa2AH

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten program w wielu miejscach jest zaliczany do scamów

   Usuń
 24. Witam, można prosić o recenzję panelu Badanie Opinii (https://www.badanie-opinii.pl/)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapraszam tutaj http://platne-ankiety.eu/platne-ankiety.php?tytul=Badanie-opinii.pl&opinie&w=P%B3atne%20Ankiety

   Usuń
  2. Dziękuję:) Czyli spokojnie można się rejestrować, super!

   Usuń
 25. Polecam studentswatch.pl

  http://studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=83247

  OdpowiedzUsuń
 26. Wypełnianie ankiet jak najbardziej opłacalne dla osób które chcą nieco sobie dorobić, do moich ulubionych stron tego typu należy:
  https://www.myiyo.com/?ref=322268752 - częstotliwość ankiet dość duża, za samo wypełnienie swojego profilu który zwiększa liczbę przysyłanych ankiet dostaje się już punkty
  http://swpanel.pl/rejestracja?ref=150518 - szybko zbiera się punkty potrzebne do minimalnej wypłaty.
  polecam

  OdpowiedzUsuń
 27. Polecam firmę BOZ Sp. z o.o. Badaj Opiniuj Zarabiaj. Praca jest idealna dla osób szukających dodatkowego źródła dochodu oraz możliwości rozwoju. Praca jest w pełni zdalna, więc każdą wolną chwilę możesz wykorzystać na podreperowanie swojego budżetu. Ponadto firma posiada wyszkolonych pracowników, którzy przeszkolą Cię w zakresie Twojej pracy i na każdym etapie służą pomocą i wsparciem. Dzięki umowie współpraca jest pewna i jasna od samego początku. Serdecznie zachęcam do współpracy, wystarczy na stronie kliknąć przycisk zarejestruj http://new.boz-online.pl/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co z zakładaniem kont bankowych? Wydaje się to dość podejrzane... W dodatku czytałam, że wypłaty nie są na czas. Może ktoś współpracował z BOZ i napisze coś więcej?

   Usuń
  2. Gdy przyszła pora na pierwszą wypłatę kontakt z firmą urwał się, jednym słowem oszuści

   Usuń
 28. Ja mam podobne obawy co do BOZ, na początku bardzo zaciekawiła mnie ich oferta , ale po wysłuchaniu zakresu obowiązków nabrałam podejrzeń . Na starej wersji strony piszą, że firma jest od 3 lat, na Facebooku znalazłam informacje , że zaczęli w grudniu 2016 ... dodatkowo w KRS zarejestrowani są od bodajże 13 marca 2017. Dodatkowo ich kapitał zakładowy wynosi 5000 zł, co wydaje się trochę nierealne, skoro mają tyle menedżerów i są gotowi na 500 ankieterów ... skąd oni mają na to pieniądze? Jeszcze jedna sprawa , na ich stronie , w najczęściej zadawanych pytaniach jest pytanie o przedłużenie umowy ... coś tu nie pasuje skoro proponują umowę na rok , istnieją od grudnia (według tego co piszą na Facebooku), więc jakim cudem ktoś zadał pytanie odnośnie przedłużenia umowy ? No ale to tylko moje podejrzenia a boję się sprawdzić na własnej skórze...

  L.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Twoje obawy są słuszne!
   Nie wiem czemu moje komentarze są kasowane!
   To już 2 firma założona przez Pana Kujawińskiego
   więcej tutaj: http://forum.poranny.pl/pbr-media-krzysztof-kujawinski-t142618/page-7

   oszukali bardzo dużo ludzi, i zarobili krocie na zakładaniu kont bankowych.
   Nie odbierają telefonów, obiecują ankiety których nie ma

   Usuń
  2. Ja nie kasują żadnych komentarzy, nbo nie jestem współpracownikiem w/w firmy

   Usuń
 29. A ja polecę panel opinie. Nie dostaje się tak często ankiet jak na myiyo, ale mi w ciągu roku udaje się zebrać ok. 150-200 zł. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=23510549

  OdpowiedzUsuń
 30. Polecam StudentsWatch, wypełniaj ankiety, twórz własne, zbieraj punkty i wymieniaj na pieniądze i inne nagrody. Zarejestruj się: http://studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=195015

  OdpowiedzUsuń
 31. Myślę, że więcej frajdy przynosi testowanie produktów w zamian za opinię o nich - więcej o tym możesz przeczytać na moim blogu: opinie-i-testy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 32. Myślę, że więcej frajdy przynosi testowanie produktów w zamian za opinię o nich - więcej o tym możesz przeczytać na moim blogu: opinie-i-testy.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 33. http://forum.poranny.pl/pbr-media-krzysztof-kujawinski-t142618/page-7

  OdpowiedzUsuń
 34. A ja polecam :
  http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76279091
  Pieniądze wypłacają naprawde i bardzo mi się ten portal podoba :)

  OdpowiedzUsuń
 35. PBR MEDIA Krzysztof Kujawiński, KK Affliate Group i BOZ Online Sp. z o. o. to jedno i to samo. ODRADZAM.

  OdpowiedzUsuń
 36. Dzięki za post. Na Vivatic ładnie zbiera się do wypłaty. Niestety nie dopatrzyłam się jednej rzeczy w regulaminie. Mając uzbierane 18 funtów (tylko 2 do wypłaty) nie wchodziłam na stronę przez 2 miesiące. Przypomniało mi się przy odczuciu braku gotówki (jak na studenta przystało), niestety moje saldo zostało wyzerowane. Sprawdziłam regulamin, faktycznie 2 miesięcznej bezczynności na stronie, pieniążki znikają. Jeżeli ktokolwiek korzysta, uważajcie na to.
  Z mojej strony polecam Marketagent. Kiedyś dostawałam rzadko ankiety, obecnie średnio jedną na tydzień. Wypłacić można mając na koncie 2 euro, co jest bardzo wygodne. Jestem też wierna askGFK, z którym współpracuje mi się bardzo miło. Oba opisałam na swoim blogu. Podsyłam linka do opisu Marketagent:
  https://oazja.blogspot.com/2017/09/marketagent.html

  OdpowiedzUsuń
 37. najlepiej być zapisanym do wielu firm, aby osiągać jakiekolwiek zyski z płatnych ankiet. Wtedy ankiety przychodzą nawet po kilka codziennie z różnych stron. Wtedy regularnie można mieć profity z różnych paneli. Podaję poniżej te, które są przeze mnie sprawdzone i z których regularnie coś dostaję (najczęściej gotówkę na konto lub bony podarunkowe). Wystarczy wypełnić kilka ankiet dziennie, a średni zysk miesięczny to 50-200 zł zależny od ilości ankiet, jakie otrzymamy i wypełnimy. Płatne ankiety to super sprawa, szczególnie jak ktoś to lubi. Nie ma z tego kokosów, ale dorobić można.  1. IMAS - płatne ankiety
  Nagrody: Po zebraniu 300 pkt przelew 30 zł na konto bankowe.

  http://imasonline.pl/user/invite/fromReference/20921

  2. Panel PBS – ankiety internetowe, testowanie produktów, ankiety telefoniczne
  Nagrody: gotówka na konto od 50 zł, nagrody rzeczowe: T-shirty, kupony rabatowe do sklepów internetowych
  http://panelpbs.pl?ref=44659

  3. Panel myiyo – ankiety internetowe
  Przelew gotówki na konto Paypal (trzeba sobie bezpłatnie założyć) po uzbieraniu ok. 80 zł
  https://www.myiyo.com/?ref=392295849
  4. Reaktor Opinii – ankiety internetowe

  Przelew gotówki po uzbieraniu 500 pkt = 50 zł
  https://reaktoropinii.pl/ref/tx1bb

  5. Streetcom – testowanie produktów
  Można się zgłaszać do testowania produktów, wypełnia się również krótkie ankiety za punkty – im bardziej regularnie to robimy-to większa szansa na zakwalifikowanie się do jakichś projektów,
  Przykładowe produkty do testowania to np. suplementy diety np. ostatnio był tran, kosmetyki, żywność – np. piwo, jogurty, itp.
  https://ekspert.streetcom.pl/pl/secured/user/share-registration/4bf7373f1c7a2ead80b35b7c126fba35

  6. Opinie.pl – płatne ankiety
  Nagrodami są przelewy na konto bankowe lub Paypal , doładowania telefonu i in.
  http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76290660

  7. Panel Badanie Opinii – płatne ankiety lub zlecenia tajemniczego klienta
  Nagrody: 1000pkt= 50 zł
  https://panel.badanie-opinii.pl/user/recommend/token/e53d8f6850edd1d1126cd4aba514310bd31a70dd/

  8. Demando
  Nagrody: przelewy za 500 pkt=50 zł, doładowania telefonu 5-20 zł
  https://panel.demando.pl/user/recommend/token/e53d8f6850edd1d1126cd4aba514310bd31a70dd/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze, że opisujesz produkty bo inaxzej bym wywalił za refy

   Usuń
 38. http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76298437 
  Polecam

  OdpowiedzUsuń
 39. Polecam http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76254997 juz duzo pieniedzy zarobilem przez ten portal w doc krotkim czasie.

  OdpowiedzUsuń
 40. polecam, w miare szybkie zarobki https://surveylikes.com/site/index?token=67269991-9d6b-441c-9304-c195690c5109

  OdpowiedzUsuń
 41. Ja polecam stronę:http://zaczytaj.pl/zapraszam/domina1812 wypełniamy zadania i zgarniamy bony zakupowe do znanych sklepów!
  Polecam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 42. Super blog jak ktoś chce inne panele których tu nie ma a są wypłacalne zapraszam do mnie na bloga
  https://ankietyzarabiaj.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Super blog jak ktoś chce inne panele których tu nie ma a są wypłacalne zapraszam do mnie na bloga
  https://ankietyzarabiaj.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. Witam tu macie linki do pewnych, solidnych i wypłacalnych stron z ankietami i nie tyko,
  Które są od paru lat i niezawodzą, smacznego ;)
  http://www.ayuwage.com/?reg=1800087
  http://swpanel.pl/rejestracja?ref=217467
  https://pl.toluna.com/referral/filip830522
  https://www.clixsense.com/?12777293
  http://www.paid2youtube.com/?r=filipo83
  http://www.myearn.com/?ref=356536&subid=

  OdpowiedzUsuń
 45. Jak dla mnie, to są trzy najbardziej sprawdzone i wypłacalne panele. Zapraszam:
  http://studentswatch.pl/student/rejestracja?ref=118479.
  https://pl.toluna.com/referral/topic29
  http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76264982

  OdpowiedzUsuń
 46. Od wielu lat korzystam z ankiet internetowych, ale jedyna naprawdę warta uwagi każdego internauty to badani-opinii.pl 100% łatwość i wypłacalność. Nie poświęcam na ankiety dużo czasu, ale z samego badanie-opinii.pl jestem w stanie wyciągnąć nawet 300zł miesięcznie! Naprawdę polecam z całego serca.

  OdpowiedzUsuń
 47. Polecam wypełnianie ankiet on line !

  Korzystam z https://www.badanie-opinii.pl/ jest świetny. W szybki sposób można zarobić. Jedyne co jest potrzebne do wypełnianie ankiet w sposób rzetelny - lepiej wypełniona ankieta = więcej punktów = więcej pieniędzy. Ponadto panel możesz polecać znajomym poprzez specjalny link, za co również zdobywasz więcej pieniędzy.

  Osobiście posługuję się aplikacją mobilną, która pozwala mi wypełniać ankiety w dowolnym miejscu i czasie.

  Jeszcze raz polecam!
  https://www.badanie-opinii.pl/

  OdpowiedzUsuń
 48. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 49. Z tego co widzę dość sporo osób bierze się za zarabianie poprzez wypełnianie ankiet. jednak pewnie aby wypłacić zarobione pieniądze nie ma tam systemu https://www.cashbill.pl który obsługuje elektroniczne płatności. Jakby był to z pewnością jeszcze więcej osób by chciało z tego korzystać.

  OdpowiedzUsuń
 50. To ja mogę dodac od siebie https://www.globis-survey.com/pl/wez-udzial-w-naszych-ankiety-online/
  Tu jest prosta rejestracja. Potem są ankiety elektroniczne - idą bardzo szybko, bo są krótkie i proste. Za każdą ankietę zbiera się punkty, które można wymienić na bon allegro. Bon przychodzi mailem w formie kody do wykorzystania przy dowolnych zakupach na allegro.
  Firma sprawdzona.

  OdpowiedzUsuń
 51. Zapraszam do panelu opinie.pl jest to ogólnopolska społeczność badawcza, w której uczestnicy wypełniają ankiety on-line i dzielą się swoimi opiniami na temat produktów, usług, kwestii społecznych. za każdą wypełnioną ankietę przyznawane są punkty, które można wymienić na wynagrodzenie pieniężne. dlatego myślę, że może ci się spodobać! jeśli chcesz zostać członkiem panelu opinie.pl, kliknij na link http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=76592455 i wypełnij ankietę rejestracyjną (zajmie to nie więcej niż 5 min.). do zobaczenia na panelu opinie.pl! pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 52. Korzystam ze strony internetowej https://www.badanie-opinii.pl/ .
  Jest tam bardzo prosta rejestracja. Ja zrobiłam to przez profil fb.
  Badania nie są nudne, no i dostaje się realne pieniądze za wypełnione ankiety!Za każdą ankietę mam od 10 do 100 pkt. Wypełniam je w wolnym czasie pomiędzy zajęciami na uczelni ;) Dodatkowe punkty zbieram przez polecanie strony znajomym na fb, którzy też wypełniają ankiety! 1000 pkt to 50zł,
  Polecam, to uczciwa stronka, prowadzona przez firmę badawczą! Byłam już na kilku stronkach, ale gdzie indziej dawali doładowania na telefon albo bony na zakupy, a to mnie nie interesowało. Tylko tu znalazłam gotówkę na serio.

  OdpowiedzUsuń
 53. Ja wypełniam ankiety i oglądam reklamy i można w ten sposób zarobić do trzydziestu procent w pół roku.
  Musimy jednak wykupić active box za minimum 50 euro który generuje nam różne ankiety i reklamy.

  Poświęcamy na to około 10 minut dziennie ale zarobki są całkiem fajne.
  Dodatkowo jeżeli zaprosimy kogoś do zarabiania w ten sposób to otrzymujemy prowizję od zarobków tej osoby.

  Poniżej zostawiam link do tej firmy
  https://omega.best/register/TEVGVA==/krzychu123

  Polecam.

  OdpowiedzUsuń
 54. Polecam wypróbować e-panel. 100% pewne wypłaty. Dla często logujących się, możliwość uzbierania 50 zł w 2 miesiące.
  http://swpanel.pl/rejestracja?ref=253410

  OdpowiedzUsuń
 55. warto przetestować panel badanie-opinii.pl. To bardzo łatwa i przejrzysta w obsłudze stronka do wypełniania ankiet. Powiadomienia o ankietach dostaję mailowo. Sa ciekawe i niedługie.

  OdpowiedzUsuń

Prześlij komentarz

Popularne posty z tego bloga

Moja opinia o surveycompare.pl

Kilka słów o mobrog

Toluna - czy to się opłaca?