Płatne ankiety - przegląd

Witam,
na tej stronie będę przedstawiał krótkie opisy poszczególnych firm zajmujących się prowadzeniem badań ankietowych przez internet. Będę opisywał jedynie przetestowane przeze mnie panele. Rezygnuję z formy rankingu na rzecz 2 kategorii: "sprawdzone" i" nie polecam"(być może wprowadzę jeszcze trzecią kategorię, np. testowane) . Pamiętajcie są to moje osobiste doświadczenia i opinie moje i wasze mogą się różnić diametralnie.

Zachęcam wszystkich do głosowania  na najlepsze i najgorsze panele.

SPRAWDZONE PŁATNE ANKIETY

Myiyo -polecam i polecać będę - oprócz programów, o których nie mogę tutaj pisać;) jest to najlepszy sposób do stosunkowego łatwego zarobku, oczywiście jeżeli zamierzacie budować sieć poleconych. W 2015 r. pojawiło się dużo więcej dobrze płatnych ankiet, więc można też zarobić samemu.

Students watch - naprawdę dużo fajnych (krótkich) ankiet. Wbrew nazwie portal ten nie jest przeznaczony tylko dla studentów. Polecam.

Marketagent.com jak do tej chwili zgromadziłem 1,5 Euro.
PS. (15 sierpnia 2013). Niedawno wypłaciłem na paypala 2,1 euro).
PS 2. Mam 105 poleconych, ale do tej pory (wrzesień 2015) zarobiłem jedynie 8 Euro.
PS. 3. Poleconych mam 110, a zarobiłem nieco ponad 10 Euro

Ipsos I-Say - ogółem rzecz biorąc za wykonywanie ankiet na rzecz tej firmy zgarnąłem 125 złotych. Polecam ten panel.

Cenne opinie - firma wypłacalna, ale pieniążki zbiera się bardzo powoli. Do tej pory wypłaciłem 50 zł w formie bonu. Do tego mam jeszcze 20 zł, na koncie.

Ask Gfk - firma godna jak najbardziej polecenia, do tej pory otrzymałem 75 zł. w formie doładowań telefonicznych, ale w ofercie sklepu są obecne także i inne ciekawe nagrody, jak koszulki, kubki, przybory do pielęgnacji ciała. Zaletą firmy jest to, że punkty przyznawane są także w przypadku nie do końca wypełnionych ankiet.

Pentagon online - solidna polska firma. Do panelu zarejestrowałem się w czerwcu 2013 r. Za wypełnienie 6 ankiet otrzymałem 20 złotych. Wadą panelu jest to, że ankiety otrzymujemy dość rzadko (raz na dwa miesiące). Tak więc z wypełniania płatnych ankiet w tej firmie (na razie nie zrezygnuję).

Panel Imas online - zaufana i sprawdzona firma - do tej pory zarobiłem 80 zł, jak i w innych przypadkach zaczynam wypełniać ok 1/4 wszystkich ankiet, które przychodzą, a kończę połwę z nich czyli, jak ktoś się uprze to zgarnie z  razy więcej razy niż ja.

Future talkers - stosunkowo nowa na rynku płatnych ankiet firma. Zarobiłem już tam 30 zł. Za każdego poleconego, który wypełnił choć jedną ankietę otrzymujemy 2 zł.

Ariadna - bardzo solidny panel. Jest naprawdę sporo ankiet, które są łatwe do wypełnienia. Zarobione punkty wymieniamy na nagrody rzeczowe

NIE POLECAM WYPEŁNIAĆ TYCH  PŁATNYCH ANKIET


 PaidViewPoint przez 3 miesiące zgarnąłem 2,62 dolara. (stan 4.11.2012). Polecam wszystkim.
Errata (15 sierpnia 2013) w tej chwili mam 4,58 USD. Na wypłatę się nie zanosi ale ciągle tam jestem. Najciekawszym momentem jest rejestracja. PS. 17 września 2013 mam 4,70 i coraz bardziej mi się nudzi zarabianie codziennie 3 centów. Ale jak ktoś ma czas to zapraszam. Nie polecam. W chwili obecnej mam 5 dolców, ale w takim tempie to rzeczywiście chyba do śmierci się nie doczekam do wypłaty.

Ipoll, wcześniej surveyhead - ankiety są bardzo, bardzo rzadko, ponadto firma podnosi coraz wyżej poprzeczkę pierwszej wypłaty, więc chyba tak naprawdę nie chce wypłacić tych pieniędzy. Limit wypłaty 25$, a w przypadku paypala 50, ciężko będzie zarobić tyle jeśli dostaje się ankiety 1-2 razy do roku.

Palm research kolejny bezsensowny router ankiet. Obiecują dwie ankiety dziennie, ale jak są dwie  na rok to dobrze. Odradzam.

Vivatic.com - do większości z ankiet, które tu są po prostu was nie zakwalifikuje. Możesz się zarejestrować, ale nie wiem po co. Dane osobowe też są ważne. Minimum 20 funtów, raczej nie do osiągnięcia.
 

NA CELOWNIKU


 Mobrog - firma aktywnie reklamuje się w internecie (to akurat nie może stanowić zarzutu). Ankiety są bardzo rzadko. Opinie na temat mobrog są bardzo różne. Moim zdaniem nie są to oszuści, ale biorąc pod uwagę wszelkie wątpliwości jakie zgłaszali czytelnicy tego bloga odradzałbym rejestrację w tej firmie.


Globaltestmarket
 - jedna z najlepszych ogólnoświatowych platform do zarabiania na ankietach. Pieniążki (lub raczej punkty) dostaje się każdą wypełnioną ankietę. Jeżeli nie dostaniemy się do zasadniczej części ankiety to dostajemy 5 punktów za udział. Wypłata następuje po uzbieraniu 1000 punktów, za które dostaniemy 50 dolarów USiA. Niestety jest to czek. Ale może wkrótce coś się zmieni. Obecnie mam 620 punktów. 
PS  (15 sierpnia 2013) Otrzymałem czek na 52 dolary.
PS II. Czek zrealizowałem, o czym napisałem tutaj.
PS. III (wrzesień 2014) Obecne warunki nie przekonują mnie. Najbardziej wkurzyło mnie, że za odrzuconą ankietę nie dostaje się już nic, a kiedyś leciały punkciki oj leciały, także wówczas, kiedy dość szybko mnie wyrzucało z ankiety.
PS. IV (październik 2015 już się wyrejestrowałem z GTM(:

Toluna - byłem tam ale już się wypisałem. Punty zdobywa się strasznie wolno, na weryfikację  wypełnienia ankiety czeka się długo a  do tego czasu zarobione punty ulegają po jakimś czasie przedawnieniu.

TMP POLAND - za dużo obiecują, śmierdzi mi to wyłudzaniem danych, ale zobaczymy. Póki co mam za mało danych aby ich oczerniać na forum mojego bloga. Póki co czekam na wasze opinie.

survey ankiety


Jeszcze za wiele nie mogę napisać o tych firmach


Pollbuzer - trzeba szybko wypełniać ankiety...

Panel Opinea - wypłaciłem już 5 euro, więc nie jest źle

Opinion Bar

64 komentarze:

 1. Również dodałbym do nie poleconych stronświat opinii-czytałem o tym panelu na serwisie Toluna i były negatywne wypowiedzi.Chciałem sprawdzić i się przekonałem wypełniłem 12 ankiet i wszystkie za 0punktów i tylko pisało czy chce przekazac punkty na cel charytatywny?czy zaznaczyłęm tak czy nie zawsze dostawałem o punktów.Napisałem do nich i odpisali mi ze przed rozpoczeciem ankiet pisze czy sa za punkty czy tylko cel charytatywny-sprawdzałem to jak dostałem link na ankiete nic nie pisało a jak rozwiązywałem na ich stronie ankiety pisało tylko cel charytatywny.
  Najlepsze jest to ze moja dziewczyna tez załozyła sobie tam konto i otrzymywała te same ankiety w ten sam sposób i wypełniła ich 12 i za kazda dostała 50 punktów-tez im o tym napisałem, również przesłałem im link z Toluny by sobie poczytali wypowiedzi panelowiczów na ich temat typu,,nie wiadomo o co im chodzi w tym panelu,ankiety na c3el charytatywny, nie wiadomo jakimi zasadami sie kierują"itp niestety juz mi na ten email do nich nie odpisali a szkoda ciekawe co by napisali.NIE POLECAM !!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki, spis będę aktualizował, w oparciu także i o wasze opinie

   Usuń
  2. wypełniłem i ukonczyłęm 14 ankiet -uwaga otzrymałem O, tak O-czas sie pożegnac z tym panelem Nie Polecam,moja znajoma rozwiazałą tyle samo ankiet, te same ukonczyłą je i za kazda dostałą 50 pnktów-nie rozumie tego-ponizej link co pisza na tolunie o panelu świat opini
   https://pl.toluna.com/opinions/735870/Czy-nale%C5%BCycie-do-spo%C5%82eczno%C5%9Bci-%C5%9Awiat-Opinii

   Usuń
  3. Zgadzam się co do negatywnych doświadczeń ze ŚwiatOpinii - przez dwa miesiące co drugi dzień otrzymywałam zaproszenia i żadne nie było płatne (jedynie z opcją darowizny na cele charytatywne). Ciekawe, czy "cel charytatywny" kiedykolwiek cokolwiek dostał. W mojej ocenie Świat Opinii to jednak wielka ściema :)

   Usuń
  4. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
 2. Z poleconych dodałbym Tolunę w przeciagu 1,5 roku dostałem trzy wypłaty po 50 zł sa tam ankiety, tresci sponsorowane, losowania, mozna pisac swoje tresci i pukty za nie dostawać.POLECAM!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o tolnę to mam mieszane uczucia, może dlatego że się przykładam i wypełniam tam mało ankiet

   Usuń
  2. własnie dzis dostałem kolejna ankite ze swiata opinii-ukonczyłem ja i 0 punktów,na 17 ankiet do dwóch sie nie zakwalifikowałem a 15 ukonczyłem na koncie mam az 0 punktów.taka sama statystyke ma moja znajoma 17 ankiet z tego jdo jednej sie nie zakwalifikowała i rozwiązała 16 ankiet i ma na koncie 800 punktów-sprawdzalismy tresc ankiet były identyczne itp.
   Dzisiaj pożegnałęm sie z panelem Swiat Opini-szkoda mojego czasu.Nikomu nie bede polecał tego panelu bo nmie wiadomo jakimi kryteriami sie kierują przyznawajac jednym punkty a innym nie.

   Usuń
  3. A ja w świecie opinii zakwalifikowałem się do dzienniczka (na temat odżywiania się) trwał około 3 tygodni i trzeba było opisać 2 wybrane dni w każdym tygodniu dostałem ponad 1133pkt :D ale zgadzam się z tą charytatywnością przesadzają...

   Usuń
  4. Również polecam Tolunę. Co prawda korzystam dopiero od miesiąca i nie wiem, jak z uczciwością i wypłacalnością, ale w ciągu miesiąca uzbierałam 10 tyś punktów (w dużym uproszczeniu to równowartość 10 zł). Chyba całkiem nieźle jak na początkującego użytkownika

   Usuń
 3. A czy przetestowałes juz Opinion Bar?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Były już jakieś zaproszenia, ale na razie bez żadnych rewelacji

   Usuń
  2. acha te panele tworza sie jak grzyby po deszczu i wiele z nich ni wiem po co sa tworzone jak ankity przychodza raz na pół roku-w jakim celu?chyba by dane ych nazbirali jak najwiecej i email .

   Usuń
  3. Też mam wrażenie, że niektóre firmy zajmują się bardziej zbieraniem danych niż prowadzeniem prawdziwych badań

   Usuń
 4. Globaltestmarket. Błąd masz "PS. III (wrzesień 2015)"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za czujność już poprawiam

   Usuń
  2. To samo przy Myiyo ;)

   Usuń
 5. Ja aktualnie testuję iWadi.pl. To nowy panel (działają chyba dopiero od stycznia). Zapowiada się aktywnie, bo już dostałam klika zaproszeń do ankiet.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak dla mnie iwadi to porażka... (2zł od stycznia) gdzie na innych panelach cint-a bez problemu można uzbierać wypłatę...

   Usuń
  2. Witam, kwestię małej liczby ankiet omawiałem już w innym poście. Otrzymuje Pan mało zaproszeń najprawdopodobniej z tego względu, że posiada Pan konta w różnych serwisach Cint z tym samym adresem e-mail. Proszę w pierwszej kolejnośc w iWadi zmienić adres e-mail. iWadi jest młodym serwisem - istnieje od 2015 roku. W pierwszej kolejności będzie Pan otrzymywał zaproszenia do ankiet z tych serwisów, w których jest Pan najdłużej aktywny, tj. najdłużej zarejestrowany. Przy okazji polecam: http://iwadi.pl/jak-zwiekszyc-ilosc-otrzymywanych-ankiet/. Jeśli ma Pan pytania związane z działaniem serwisu zachęcam do kontaktu na support@iwadi.net.

   Usuń
  3. Jeżeli chodzi o zmianę adresu email nurtuje mnie jedno pytania. Jak można zmienić adres, skoro jest on przypisany do konta PayPal. Zmiana adresu wiązałaby się z koniecznością tworzenia nowego konta na PP, a jest to raczej niemożliwe.

   Usuń
  4. Jeżeli chodzi o zmianę adresu email nurtuje mnie jedno pytania. Jak można zmienić adres, skoro jest on przypisany do konta PayPal. Zmiana adresu wiązałaby się z koniecznością tworzenia nowego konta na PP, a jest to raczej niemożliwe.

   Usuń
 6. Zapraszamy również do testowania www.mypanelbase.com. Jesteśmy ciekawi Państwa opinii!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja jestem u Państwa 4 miesiące-ankiety przychodzą różnie w miesiącu jest więcej a raz nie ma wcale ale to na pewno jest spowodowane moim profilem, choć do wielu ankiet się nie zdołałem zakwalifikować a było ich sporo i myślę że pierwszą wypłatę zrealizuję tak jak na innych panelach po pół roku.
   Jedynie co moglibyście dodać to drobną płatność przy kliknięciu w link ankiety i metryczkę wypełnienie-tak jest na e panelu gdzie za to dają 0.2 zł i to fajna zachęta by w takim panelu pozostać:)

   Usuń
  2. Dzięki za sygnał, nagroda pocieszenia jest bardzo motywująca

   Usuń
  3. jestem parę miesięcy - zawrotu głowy nie ma, pracy stałej nie ma co rzucać, ale zapowiada się, że na cukierki zarobie

   Usuń
 7. Podajecie tam wszystkie dane tzn. adres zamieszkania, nr telefonu ? Bo jestem co do tego sceptyczna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JA podaję wszystko jak leci, ale wiem, że to może być później użyte do jakiś niecnych celów, można spróbować też fake, ale to wtedy gdy kasę dostajemy na paypala, lub doładowaniem, bonem

   Usuń
 8. Właśnie wchodzę w temat ankiet, a twój blog jest bardzo pomocny. Dzięki!
  A czy jesteś w programie partnerskim Global Test Market, jeśli tak, to jaka jest twoja opinia na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja już wyszedłem z GTM, jak dla mnie szkoda czasu, a ankiety zbyt pracochłonne polecam students watch, krótkie ankiety to teraz dla mnie podstawa. Pozdrawiam i życzę wielu sukcesów.

   Usuń
  2. Ja jak najbardziej polecam GTM. Niedawno zrealizowałam wypłatę 160 zł i do kolejnej niewiele mi brakuje. Duża ilość ankiet zapraszam http://tryandearn.blogspot.com/2015/01/zarabianie-na-ankietach-internetowych.html

   Usuń
  3. Ja jak najbardziej polecam GTM. Niedawno zrealizowałam wypłatę 160 zł i do kolejnej niewiele mi brakuje. Duża ilość ankiet zapraszam http://tryandearn.blogspot.com/2015/01/zarabianie-na-ankietach-internetowych.html

   Usuń
  4. Wypłaciłeś łącznie 160 bo masz długo konto i jesteś w starym progu , czyli 1235 pkt. za wypłatę 100 i 60 pln po przekroczeniu oczywiście 1000 pkt. Nowe konta muszą pracować na raptem 60 pln aż 1680 ! co przy ankietach za głupie 30 pkt. i częstym odrzucaniu doprowadzi niejednego do białej gorączki...Zdecydowanie nie polecam, szkoda czasu i nerwów!

   Usuń
 9. Jestem ciekawa zdania na temat strony reaktor opinii. Czy ktoś miał okazję korzystać z tej strony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. witaj na poczatku czekałem na ankiety a potem było lepiej obecnie bede miał pierwszą wypłate zapisałem się 22.10.2014 i teraz bede miał wypłatę czyli po roku zawsze coś ale znam panele z których w ciagu roku mam dwie wypłaty np.Isay w postaci bonów lub cenne opinie też bony pozdrawiam

   Usuń
  2. u mnie już ze 3 wypłaty poszły :) jeden z dowodów: http://zarobnaankietach.blogspot.com/2015/07/reaktoropiniipl-paci.html

   Usuń
  3. za ankiety dają 10, 20 punktów, trzeba nazbierać 500 żeby dostać 50 zł, czyli 25 ankiet po 15 minut - 6 godzin pracy za 50 zł nie najgorzej ale nastaw się na długie zbieranie ja mam od lipca czyli po 5 miesiącach 200 punktów

   Usuń
 10. polskie ankiety mam raczej dość dobrze opanowane, ponieważ bawię się w to kilka lat - SW w tym roku 100 zł, dobra strona, Toluna - jesienią miała problemy z wydawaniem bonów, ale po trzech miesiącach się ruszyło, w tym roku 170 zł, ipsos jest w porządku - powinienem dobić do 100 zł, cenne opinie - ostatnio negatywny, ale w ciągu roku 100 zł,imasoline - nowa strona ale godna polecenia około 100 zł, mobrog chyba 40 zł, ale też polecam, pozostałe typu mysurwey, myiyo itp, to już drobnica na wypłatę pracuję czasami rok a czasami dłużej, ostatnio testuje strony amerykańskie, niemieckie i francuskie - zobaczymy za rok :)na razie nie jestem zachwycony

  OdpowiedzUsuń
 11. Witam napisałem na pocztę do pana ale nie widzę odpowiedzi więc piszę tutaj ...

  Który z programów (wypełnianie ankiet) uważa pan za lepszy StudentsWatch czy Myiyo ?

  Na jednym z pana filmów na YouTube powiedział pan żeby zrobić wypłatę na StudentWatch trzeba mieć określoną liczbę punktów i że to zajęło panu miesiąc. Oznacza to że nie będę mógł dokonać wypłaty dopóki nie uzbieram tej danej ilości ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. E-mal wysłałem, proszę przejrzeć folder spam. Do samodzielnego wypełniania lepszy będzie students watch. Musisz mieć 100 students points, aby wypłacić kasę. Filmów póki co nie produkuję... Z chęcią obejrzę te filmy jeżeli dostanę link.

   Usuń
  2. Jest jeszcze taki panel o nazwie Panel Ariadna, dodali dużo nowych nagród ale po co? skoro opinie z końca 2015 roku są takie np..
   Anonim:
   Panel staje się coraz mniej wiarygodny, na emaile nie odpowiadają, a na zamówiona nagrodę czekam 4 miesiące... . - Dla mnie też nie odpisują a męczyłem ich już 3 mailami ..

   Usuń
 12. Mam pytanie na temat strony Pollbuzer? Czy można podawać tam polskie dane czy trzeba coś kombinować z zagranicznymi? Zarejestrowałam się tam kilka tygodni temu i jeszcze nie dostałam żadnej ankiety stąd moje pytanie o dane

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ankiety na pollbuzer są bardzo rzadko, w ogóle początek 2016 jest kiepski

   Usuń
 13. Polecam http://superankiety.pl , fajny i sprawdzony serwis.

  OdpowiedzUsuń
 14. Dobra lista z płatnymi ankietami online, dużo sprawdzonych serwisów http://4research.pl

  OdpowiedzUsuń
 15. super ankiety pl-ma ktos doswiadczenie ztym panelem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dość dobry panel, ankiety sporadycznie. Na razie zarobiłem 4,4 zł przez 2 tygodnie.

   Zapraszam na mój blog: http://platneankietydlaciebie.blogspot.com/

   Usuń
 16. Bardzo bym prosiła pana o odpowiedź na moj komentarz.jak to jest z tym kontem na paypal.Założenie konta jest całkowicie darmowe?Można je w razie co w każdej chwili usunąć? Trzeba je koniecznie łączyć ze swoim kontem w banku? Na jakimś blogu czytałam,że niby nie trzeba go łączyć z kontem w banku,ale nie wiem czy to jest prawda...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, złożenie konta na PayPal jest całkowicie darmowe. Jeżeli chce Pani przesyłać zarobione pieniądze z PayPal na konto bankowe, to połączenie ich będzie konieczne, chyba, że będzie Pani płacić za towary czy usługi bezpośrednio środkami z konta PP.

   Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś wątpliwości dotyczące wypełniania ankiet zapraszam, może ten post odpowie na niektóre pytania http://tryandearn.blogspot.com/2015/01/jak-to-dziaa-czyli-sow-kilka-o.html

   Usuń
  2. Tak, złożenie konta na PayPal jest całkowicie darmowe. Jeżeli chce Pani przesyłać zarobione pieniądze z PayPal na konto bankowe, to połączenie ich będzie konieczne, chyba, że będzie Pani płacić za towary czy usługi bezpośrednio środkami z konta PP.

   Jeżeli ma Pani jeszcze jakieś wątpliwości dotyczące wypełniania ankiet zapraszam, może ten post odpowie na niektóre pytania http://tryandearn.blogspot.com/2015/01/jak-to-dziaa-czyli-sow-kilka-o.html

   Usuń
 17. Witam
  ja od dziewięciu lat wypełniam ankiety w kilkunastu panelach ,codziennie dostaję kilka ankiet zarabiam każdego miesiąca od 50 zł do 200 plus nagrody rzeczowe,bony towarowe ,lub karty podarunkowe polecam dla cierpliwych i uczciwie wypełniających

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale tu się nie przechwalamy tylko polecamy sprawdzone strony innym użytkownikom...

   Usuń
  2. Ale jeśli ktoś robi uczciwie i ma już pozostawione te dobre co płacą to tak zarabia.Ja tak też mam i też polecam ale zaufane..?

   Usuń
 18. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

  OdpowiedzUsuń
 19. Cześć!

  A czy ktoś z Was próbował może otwierać własną firmę badającą opinię publiczną za pomocą ankiet? W zasadzie trzeba tylko znaleźć klientów, grupę ankieterów i umowę z takim miejscem jak drukarnia online. Nakład finansowy nie jest co ciekawe duży, a ankiety może tworzyć jedna osoba, która ma doświadczenie w tego typu sprawach.

  OdpowiedzUsuń
 20. TMP Polska to scam
  https://forum.zarabianie24.net/t-scam-temat-ku-przestrodze-tmppoland-wysokie-nagrody-za-ankiety-bzdura-i-scam-15741.html

  OdpowiedzUsuń
 21. Hej!Ja wypełniam ankiety jestem zapisana w kilku i jestem bardzo zadowolona nie przydarzyło mi się aby mi nie wypłacono pieniędzy.Podaję linka a mogę podać więcej proszę o kontakt na mojego maila jeżeli ktoś chce więcej.Pozdrawiam forumowiczów. to link do dobrej ankiety
  http://rejestracja.opinie.pl/zapros.htm?u=34933057

  OdpowiedzUsuń
 22. Hej! Polecam Wam bardzo dobrą stronę do wypełniania płatnych ankiet. Jest od 13 lat, więc jest ona dobrym sposobem na zarobek dla uczniów( oczywiście nie tylko). Rejestracja przechodzi gładko, od razu wysyłają link aktywacyjny, nie to co iwadi.pl oraz mypanelbase.pl
  Jeśli zechcesz trochę zarobić, przesyłam link, z którego będziesz mógł/mogła zarejestrować się do tej świetnej strony :))
  http://www.ankietyprobono.pl/user/invite/fromReference/87488

  OdpowiedzUsuń
 23. troche angielskiego i troche grosza wpadnie:

  http://www.ermail.com/klik/V3RQa2AH

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten program w wielu miejscach jest zaliczany do scamów

   Usuń
 24. Witam, można prosić o recenzję panelu Badanie Opinii (https://www.badanie-opinii.pl/)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zapraszam tutaj http://platne-ankiety.eu/platne-ankiety.php?tytul=Badanie-opinii.pl&opinie&w=P%B3atne%20Ankiety

   Usuń

Ankietowe paździerze

Witam, jednak zdecydowałem się podzielić poprzedniego posta na dwa. Powód jest taki, że ankiety od opinionstage ładują się bardzo powoli. ...