piątek, 31 stycznia 2014

Epanel i imas onilne wypłaty

Witam dzisiaj będzie bardzo krótko. Wybaczcie ale nie chcę pisać elaboratów. A jedynie przekazywać wam najistotniejsze dla was i dla mnie fakty, emocje i wrażenia. Niewątpliwe pozytywne emocje wzbudza zawsze wypłata. 

Epanel. Po ponad dwóch latach po raz pierwszy wypłaciłem pieniądze z epanelu. Nie wypełniałem wszystkiego co mi przesyłali. Jak widać całkiem sporo otrzymałem za ankiety, których nie wypełniłem do końca. Już kiedyś pisałem o tym. Nie chce mi się ściemniać, że np.  palę czy że piję dużo alkoholu, więc odrzucają moją osobę. Ale 20 gr za kilka odpowiedzi to też nie jest najgorszy wynik.

 i na koniec. Potwierdzenie realizacji wypłaty przez imas online. Moje dane osobiste wymazałem gumką. Pozdrawiam.


3 komentarze:

 1. Witaj, czy Epanel dalej jest wypłacalny? Pytam, ponieważ właśnie dobijam do minimum pierwszej wypłaty. W moim przypadku zajęło to kilka miesięcy - ankiet przychodzi całkiem sporo, Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. JA wypłaciłem gdzieś rok temu i nie było problemu, nie otrzymałem żadnego sygnału, że coś jest z nimi nie tak, dzięki za regularne czytelnictwo:)

   Usuń
  2. Dzięki za informację :)

   Usuń

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...