środa, 3 grudnia 2014

Inbound marketing - infografika

Witam, dziś tylko infografika z zakresu szeroko rozumianego marketingu internetowego. Wiem, że na stronie tematycznej o tak wąskiej niszy, zbaczanie z głównego tematu może być trochę ryzykowne. Ale sami wicie rozumicie, blog to blog, a nie żaden tam portal. Wszystkich zainteresowanych ankietami internetowymi zapraszam do czytania wcześniejszych i późniejszych postów. Jeśli podoba wam się ta grafika to lajkujcie i szerujcie.


What is Inbound Marketing by Target Latino

Myślę, że najistotniejsze jest zdanie z końcówki: Content marketing nie funkcjonuje w próżni. Trzeba zintegrować go z optymalizacją strony, marketingiem mailowym, mediami społecznościowymi i innymi strategiami marketingowymi (tłumaczenie bardzo luźne).

 źródło: Target Latino

2 komentarze:

  1. Infografika trafnie obrazuje główne założenia Inbound Marketingu. Ta strategia marketingowa często nazywana jest strategią przyszłości. Główny sukces opiera się na podejmowaniu takich działań w sieci, by potencjalni klienci samodzielnie odnaleźli to, czego szukają.

    OdpowiedzUsuń

Ankietowe paździerze

Witam, jednak zdecydowałem się podzielić poprzedniego posta na dwa. Powód jest taki, że ankiety od opinionstage ładują się bardzo powoli. ...