niedziela, 8 marca 2015

Imas online, jedna z lepszych firm

Witam ostatnio trochę opadł mój zapał do wypełniania ankiet w internecie, ale nie znaczy to, że nie wypełniam ich w ogóle. Muszę przyznać jednak, że inne aktywności zmuszają mnie do tego, bym dokonywał selekcji paneli, do których jestem zapisany. Po prostu nie mam czasu, żeby dziennie wypełniać po kilka ankiet. Dziś opiszę po raz n-ty już, ale i ostatni panel Imas 0nline.

Imas online. Solidna i wypłacalna firma.

W zasadzie opis z nagłówka powinien wystarczyć za cały komentarz. Imas działa już od kilku ładnych lat (ja zapisałem się w 2011 r.) i cały czas wypłaca kasę za ankiety. Pozytywnym aspektem wypełniania ankiet w Imasie jest nagroda pocieszenia za niewypełnione do końca ankiety (o tym też kiedyś już pisałem). Kolejny pozytyw to możliwość otrzymania gotówki na konto. Wszelkiego rodzaju bony są fajne, ale mnie niestety najbardziej rajcują PLN-y. Rzeczą, której mi jako staremu wydze brakuje jest brak możliwośći polecania przez link referencyjny. Jeżęli jednak zamierzasz samodzielnie zarabiać na ankietach to po prostu musisz być w Imas.

 Jak widzicie na obrazku z powyżej, nadzwyczaj często korzystałem z opcji "1 punkt pocieszenia", najczęściej specjalnie odpowiadałem tak, żeby "wywaliło" mnie z ankiety.


Łącznie zarobiłem 110 zł, mógłbym znacznie więcej, gdybym wypełniał więcej ankiet, a nie zadowalał się jedynie punktami pocieszenia.Mimo, że wycofałem się z imas online, to bloga będę kontynuował. Dowodem na to są nowe strony "kontakt" i "inne programy do zarabiania w sieci". Zachęcam do publikowania komentarzy. To dzięki nim mam zapał do blogowania.

6 komentarzy:

 1. Nie wypełniałam nigdy ankiet w internecie. Brakło by mi na to czasu. Wolę wyjazdy gdzieś tam, ogródek i bloga. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 2. z tymi punktami za 1 tez tak miałem mimo chęci wypełniania ankiet zawsze sie nie kwalifikowałem a zazwyczaj to miało miejsce gdzy zbliżałem sie do kwoty największej do wypłaty 60 zł i nie tylko ja tak miałem,mysle ze oni wiedzą co robią na 10 ankiet przed wypłatą 2 miałęm rozwiązane reszta odpadałem -cos mi tu nie gra od dłuższego czasu wiec doszedłem do 40 zł i czekam na wypłate-pozdro

  OdpowiedzUsuń
 3. Ankiety są raz na miesiąc i wiele takich serwisów to scamy
  Pozdrawiam http://zarabiak.com

  OdpowiedzUsuń
 4. u mnie w imasi-e trochę lepiej wygląda tablica z punktami, może mam trochę więcej szczęścia... najważniejsze że wypłacalny :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ostatnio zdecydowanie najwięcej ankiet dostaję z SW Panel . Polecam spojrzeć na mój blog, gdzie codziennie opisuje swoje zarobiki :).

  http://platneankietydlaciebie.blogspot.com/

  Pozdrawiam.
  Tomek

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy ten serwis w ogóle działa? Zapisałam się 2 miesiące temu, nie otrzymałam ani jednej ankiety.

  OdpowiedzUsuń

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...