środa, 27 listopada 2013

Szaleńswto bitcoina trwa a ja zarabiam, zarabiam...

Witam was,
Rzadko relacjonowałem swoje osiągnięcia a uzbierało się ostatnimi czasy oj uzbierało się. Dobrze od czego zacząć odebrałem dwa bony o wartości 50 zł (Cenne Opinie i Ipsos). Wypłaciłem także 4,6 Euro z marketagenta. W myiyo dzięki poleconym zarobiłem już prawie 78 złotych. Niedługo pierwsza wypłata....

Ale,ale wypełnianie ankiet ograniczam do minimum. Nudzi mnie to trochę co jakiś czas wypełnię coś z mobroga, myiyo, marketagent jak dadzą lub z ipsosa, smg/krc.
[Fragment tekstu wycięty ze względu na moje dobro]
Na punkcie tej kryptowaluty zwariowałem niemal zupełnie. Podobnie jak zwariowali Chińczycy i Koreańczycy. To głownie dzięki nim kurs przebił granicę 3000 złotych za jednego bitcoina.A jeszcze niedawno pytałem się retorycznie, czy kurs bitcoina przekroczy 1000 złotych? Brakło wyobraźni czy co?


Dzisiaj na bitcurexie sprzedałem moje ciężko zarobione, głownie dzięki [Fragment tekstu wycięty ze względu na moje dobro] 0.03 BTC za kwotę 90 złotych. Tak sobie myślę, gdybym kupił BTC, gdybym miał więcej poleconych, gdybym tworzył więcej treści ... mógłbym mieć z kilka razy więcej tych bitcoinów. Trudno, cieszę z tego co jest jeszcze niedawno te 0.03 BTC mogłem sprzedać za 12 złotych.

Resztę BTC (groszowe sprawy) "zainwestowałem" w różne programy. Poniżej przedstawię kilka stron związanych z zarabianiem i wydawaniem/inwestowaniem BTC.

[Fragment tekstu wycięty ze względu na moje dobro]
Cex.io
A jeśli nie mamy bitcoinów i nie stać nas na zakup jakiegoś ASICminera to radzę kupić troszkę BTC na Bitcurrexie i wykupić udziały w Cex.io. Naprawdę zachęcam. Dość duża dyskusja na ten temat jest na polskim forum bitcoina.

Podsumowując: założenie portfela BTC nie jest trudne a zarobienie kilku groszy [Fragment tekstu wycięty ze względu na moje dobro] pozwoli nam lepiej zrozumieć istotę tej kryptowaluty.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...