piątek, 13 grudnia 2013

Myiyo pierwsza wypłata

Dziękuję wszystkim poleconym. Wczoraj na paypal myiyo przesłało mi 21 Euro. Zdecydowaną większość tego pochodzi z poleconych wszystkim polecam myiyo, bo to naprawdę bardzo fajna stronka. Warto budować sieć poleconych, chociaż zarabiamy na nich tylko jeden raz. Z bitcoinami jest trochę gorzej bo kurs wysoki. Ale myślę, że kiedyś tąpnie i wtedy znowu będzie opłacało się działać w bitvi [Wyhashowane]. Na razie polecam jedynie coina.
Co do ankiet było ich całkiem sporo , nie jestem ich w stanie wszystkich wypełniać. Ale trochę groszą wpadło. Serdecznie dziękuje za wszystkie głosy w ankiecie, jak ta się skończy, to wystartuję z następną, a co musi być jakaś interakcja.
Poniżej screeny dotyczące myiyo.

Najpierw mail od paypala, a poniżej zrzutu z mojego konta na paypa.com i myiyo.com
jak widać poniżej po wypłacie uzbierało się już kolejne 10 złotych. Tak trzymać. Dzięki za rejestrację.

Pozdrawiam i do następnego.

8 komentarzy:

 1. Wypłate otrzymałeś na czas? Ja oczekuje już kilka tygodni.
  Opóźniona jest płatność już o tydzień

  OdpowiedzUsuń
 2. Kurcze nie pamiętam już przejrzałem konto paypal aby zweryfikować ale data była taka sama co w myiyo. Z tego co kojarzę to na wypłatę z myiyo czekałem około miesiąca.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za odpowiedź.
   Ja nadal czekam:)

   Usuń
 3. Uwaga, lecą w c...! Dopiero po wypełnieniu ankiety i poświęconym czasie komunikat: Niestety nie pasujesz do grupy docelowej dla tego badania lub twoje uczestnictwo zostało odrzucone, ponieważ system bezpieczeństwa przypuszcza, że już brałeś w nim udział!!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No nie wiem mi średnio uznają około 30% wypełnionych, ale się za bardzo nie przykładam, skarg na myiyo do tej pory nie miałem, ale m.in. po to prowadzę ten blog, aby każdy mógł się wypowiedzieć.

   Pozdrawiam i dzięki za informację

   Usuń
 4. Myiyo jest prostym portalem, gdzie zarabiamy kilka złotych poprzez wypełnianie ankiet konsumenckich. Za wypełnienie jednej ankiety możemy się spodziewać wynagrodzenia rzędu 3-5 zł.
  Ankiety są zróżnicowane tematycznie. Za wypełnienie ankiety w przypadku myiyo otrzymamy punkty, które po uzbieraniu minimum (dwudziestu tysięcy punktów= ok. 90 zł) możemy wymienić na realną gotówkę i zlecić wypłatę na konto Paypal.
  https://www.myiyo.com/?ref=2816178

  OdpowiedzUsuń
 5. myiyo: trzy lata robienia ankiet i w lutym wreszcie ankieta na 20 tys punktów - zaliczone pod koniec marca, zlecenie wypłaty - zero reakcji przez ponad miesiąc czasu, odpowiedzi na maila - żadnych,zdecydowanie nie polecam, ze znanych mi stron ankietowych - najgorsza z możliwych a znam ich bardzo dużo,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za komentarz ja na myiyo się nie naciąłem. Trzeba zarejestrować się w kilku miejscach by wybrać swój ulubiony panel.

   Usuń

Ankietowe paździerze

Witam, jednak zdecydowałem się podzielić poprzedniego posta na dwa. Powód jest taki, że ankiety od opinionstage ładują się bardzo powoli. ...