czwartek, 23 października 2014

Datki na cel charytatywny

Wow, wow, wow, pozycjonowanie bloga przynosi efekty, wszystkie frazy związane z pracą w domu i zarabianiu na płatnych ankietach idą w górę, do osiągnięcia zadowalającego mnie efektu pozostało co prawda wiele (wciąż nie wyeliminowałem wszystkich błędów przy pozycjonowaniu bloga, jakie popełniłem). Z progresem tym wiążę się to, że coraz większa liczba z was rejestruje się z moich linków, za co chciałbym wam serdecznie podziękować. W tym miejscu mam prośbę, jeśli rejestrujesz się z mojego linka byłoby niezmiernie miło gdybyś zostawiła/zostawił informację o tym w komentarzu.

No jak wiecie im większy ruch na stronie i im więcej rejestracji z moich linków, to tym lepiej dla mnie. Ostatnie sukcesy postanowiłem uczcić nie lampką szampana a przekazaniem 2000 punktów z Myiyo na organizację charytatywną.  Mam nadzieję, że nie jest to ściema ani żadne oszustwo. Rzadko to robię, ale zdarza się. Nie lubię jednak przymusu, bo np. w takim świecie opinii jak pamiętam wszystko szło na cele charytatywne, albo było losowanie, więc szybko zrezygnowałem z wypełniania ankiet u nich.

myiyo datek na cel charytatywny


Three Little Birds darowizna


Pozdrawiam i już wkrótce kolejne opnie o zarabianiu na płatnych ankietach w internecie. Według mnie nie można nazwać tego pracą, no chyba, że ktoś ma z kilka tysięcy poleconych. Niedługo zamierzam podzielić się kolejnymi wrażeniami z zarabiania w qassa.pl.

4 komentarze:

 1. ładne zachowanie z Twojej strony:)

  http://jesttak.pl

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba wspierać organizacje charytatywne, bo one bardzo często czynią dobro

  http://meblestalowe.pl/

  OdpowiedzUsuń
 3. W Świecieopinii są też płatne ankiety, ale płatna jest może 1 na 20, reszta tylko za datki na cele charytatywne. Tych bezpłatnych w ogóle nie wypełniam, natomiast z płatnych udało mi się zamówić bon za 10€ do Mediamarkt, niemniej ze zgromadzonych punktów około 1/3 mi przepadła, bo nie udało mi się uzbierać kolejnego minimum do wypłaty. Dlatego nie warto wymieniać punktów po uzbieraniu 1000 punktów, bo za to nie można otrzymać żadnej nagrody. Lepiej się wcześniej dowiedzieć od nich, jakie są aktualne ceny nagród i dopiero po uzbieraniu takiej sumy wymieniać punkty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję ślicznie, jak widać nie wiem jeszcze wszystkiego płatnych ankietach, ale jak wiadomo człowiek uczy się przez całe życie.

   Usuń

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...