czwartek, 28 kwietnia 2016

Nowe konkursy inwestycyjne w 2016 r.

Witam,

postanowiłem wykorzystać, to że mam powera do pisania i napisać posta:) Czasami pisałem już na tyle zmęczony, że literówka goniła literówkę. Czujni czytelnicy wszystko wychwytują, dzięki wam za to. Ale mój pomysł to nie będzie strumień świadomości (spokojnie kochani), ale zwarty blok przydatnych (mam nadzieję) informacji.

Nowe konkursy inwestycyjne

Regularnie uczestniczę w konkursach inwestycyjnych, co polecam i wam. Oprócz okazji do zarobienia kilku groszy (czasami główne nagrody rzeczowe i pieniężne w konkursach forexowych pozwoliłyby nam szaraczkom ustawić się na całe życie, ale jak wiadomo wygrywają tam najczęściej profesjonaliści) zaletą tych konkursów jest poszerzenie własnej wiedzy o rynkach finansowych. Dla brokerów jest to jedna z lepszych form reklamy. A wierzcie mi oni sobie nie dadzą zrobić krzywdy (patrz Wilk z Wall Street).

Ostatnio moją uwagę zwróciły dwa konkursy. Podaję do nich linki.


ING Turbo wyzwanie konkurs inwestycyjny 2016 wyniki

Moje wyniki w grze inwestycyjnej ING Turbo Wyzwanie


Wpis wkrótce nieco rozwinę (opiszę swoje osiągnięcia = sukcesy i porażki). A póki co zachęcam was do opisywania swoich doświadczeń związanych z konkursami inwestycyjnymi.


2 komentarze:

  1. Ciekawe statystki, powodzenia w konkursie :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Polecam platforme reklamowa która dzieli się zyskami ze swoimi użytkownikami. Twórcą PaidVerts jest Joel William Cook który od kilku lat posiada portal imwestycyjny MyTrafficValue. Platforma PaidVerts powstała 1 kwietnia 2014 roku i działa do dnia dzisiejszego i jest co ważne jest w 100% wypłacalna. Wypłaty dochodzą najczęściej w ciągu kilku godzin. Platforma reklamowa PaidVerts działa na zasadzie dostarczania paczek reklamowych do użytkowników systemu - wartość oglądanej reklamy zależy do tego jakie aktualnie reklamy są w systemie oraz jaki poziom wiarygodności mamy dla systemu. Wiarygodność zyskujemy dzięki punktom Bonus Ad Points (w skrócie BAP). Mając bardzo wysoką wiarygodność - możemy otrzymać reklamę o wartości nawet $200.Oto link do rejestracji https://www.paidverts.com/ref/jacek11

    OdpowiedzUsuń

Opinie.pl - portal z ankietami, w którym warto być

Witam kochani, ostatnio miałem duże perturbacje w życiu zawodowym, stąd też na blogu nie publikowałem zbyt wielu treści. Teraz mam chwilkę ...